Veoautod ja rasketehnika

Ametikoolituse tunnistus

Kutt333
08:18 19.02.2011
Palju on politsei seda küsinud? Mul C kat. tunnistus olemas plaanis nüüd CE.

Muudetud 19.02.11 10:45

ujum
09:00 19.02.2011
puur123
11:17 19.02.2011
viimase 2a.jooksul mitte kordagi.Olen ise pakkunud,siis on küsitud,et mida ma sellega peale hakkan.
amet
12:43 19.02.2011
C ja E tunnistusel pole mingit vahet. Kui teed uued CE load ja ametikoolitusest pole viit aastat möödas saad uute lubadega teha uue tunnistuse. Riigilõiv tuleb ka maksta.
mis värk
15:05 19.02.2011
Minu ametikoolitus kestab 7 aastat. Küsisin arkist et millest see tuleneb ? Ammendavat vastust ma sealt ei saanud- öeldi vaid et sinu load lubavad niipalju. Tavaliselt ju 5 aastat. Oman C kati 9 kuud ja ametikoolitust 5 kuud.

Kui nüüd kevadel CE ära teen tea kas siis tõmbavad mu ametikoolituse 5 aasta peale !?
Isidro
16:17 19.02.2011
Ei tõmba, ma tegin bussi ametikoolituse eelmine aasta juurde, siis oli mul veoauto ametikoolitus juba 2 a. olnud ja kehtivuse lõpuks pandi mõlemal ikkagi üheaegselt 2015 oktoober. Tartu ARKis tädi oli küll vähe segaduses, et miks arvuti andmeid ei taha vastu võtta ja lõpuks konkreetset vastust ei leidnud keegi, miks see nii oli.
Kutt333
19:24 19.02.2011
On siis mõtet see riigilõiv maksta või kütta edasi c kat.omaga?
virolainen
10:43 20.02.2011
Täis idiootsus välja mõeldud riigi poolt.Ega jah muidu ei saa riigikassat täita.Elan kolmandat aastat Soomes ja pole siin selle kaardi ja koolitusega midagi teha.Pole seda mul reisudel ka küsitud teistes riikides.Nii et mõtetu asi.
koolitatud
11:25 20.02.2011
Mõte ongi lihtsalt sult see raha koorida!Mingit praktilisust sellest küll ei ole!Tööd juba üle 15 aasta tehtud ja koolitusel ei saanud mingisugustki tarkust juurde.Koolitusel samasugune targutamine nagu Zambrowis ennemuiste.
Roolijuht
12:44 20.02.2011
Nuja, aga algajale rekkamehele peaks ikka midagi sealt kasuks olema...
Samas kes seda kontrollib üldse, et tööle minekul mingitmoodi see midagi määrab ? :/
.................
13:16 20.02.2011
101% tehtud raha kättesaamiseks, muud tulu sellest küll pole.
kj
14:36 20.02.2011
see et tunnistus kehtib 7a tuleb sinu lubade kehtivuse lõpust. aga tee peal kes küsib kes ei küsi. varsti kutselised hakkavad 5a pealt lube ka vahetama.
mis värk
14:59 20.02.2011
Load saavad 2020 läbi kuid ametikoolitus 2017. Et üheaegselt nad ei lõppe, selles suhtes kas loeb lubadekehtivusest !?
taitsman
17:18 15.11.2015
Kas peale veoautojuhi ametikoolitust tuleb läbida ka mingi eksam mille alusel saab tunnistuse ?
Vastuseks
20:30 15.11.2015
Ainult koolieksam tuleb läbida. Peale koolieksami edukat läbimist koostab ametikoolitust läbi viiv autokool kursuse edukalt läbinud inimestest nimekirja ning saadab Maanteeametisse. Peale kursuse läbimist ca 2 päeva lähed elukohajärgsesse Maanteeameti liiklusregistri büroosse ning teed avalduse ametikoolitustunnistuse kättesaamise kohta. Kutsetunnistus väljastatakse kuskil 10 päeva jooksul peale avalduse esitamist.
taitsman
20:43 15.11.2015
Mis sea kooli eksamil küsitakse?Kuna seal kursusel küll miskit tarka ei räägita
Vastuseks
21:12 15.11.2015
Kooli eksamil küsitakse enamasti neid küsimusi mis sa ametikoolituse kursusel õppisid... Mina käisin Pärnus Ametikoolitus OÜ koolitusel ja jäin küll väga rahule.
mida nad küsivad
13:30 16.11.2015
Mine käi koolitusel ära ja saad teada kuidas kasutada digimeerikut, hakkad aru saama töö- ja puhkajast ja õpid ka koorma kinnitust. Ja seda nad seal eksamil küsivad kah.
Kui ei õpi ( loe: ei tea) siis sini-valges autos arvet vastuvõttes hakkad teadma või huvi tundma
Kasulikkusest!
14:44 16.11.2015
Ära usu juttu et ei kontrollita! Kontrollitakse ja päris tihti. Läbisin koolituse mägikitse laua taga kus kirjutati koolituse kursuse läbimise eest 185 eurorubla, kuna eelmisel tunnistusel kehtivusaeg läbi! Ja mujalgi euroradadel samuti küsitakse, ärge uskuge zambrovi meeste õllekannu juttu!!
eriik91
19:34 16.11.2015
Tere!
Mis see number 95 vormistatakse soidukaardile, või tuleb load ka vahetada?
Ma olen inimestega muidu kohtunud kellel on sõidavad nõukaaegsete lubadega, nalja kui palju.
Kahe dokumendi eest riigilõivu maksta iga viie aasta tagandt, kas keegi saab aru mis toimub?
Minujaoks pole midagi võrreldav ameerikaga siin, iga käik mingisugusegisse Ametimaija tekitab ainult stressi, kellel seda vaja on?
kaugekas
22:35 16.11.2015
kus see zambrowi koolituse koht asub.
mäletan et olid ajad kui seal sai jõulude ajal verivorsti kapsaga.
alles küsiti et mis nende vaeste ja rikaste zambrowi vahe.
noh jutupaunikud, seletage.

kiunute siin et juuakse, muidugi juuakse ja suheldakse. aga et see koolitus, see nende nõtrade ja nõrkade poisikeste tulek meie ridadesse.
elukool
09:59 17.11.2015
Eelmine nädal võeti juht Soomes E-kat autoga maha ja edasi sõita ei lubatud, kuna tunnistusel ainult C kat + 100 eur küsiti kompensatsiooni ka
taitsman
20:24 22.11.2015
Saigi tehtud ametikoolitus,test polnud ka raske.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte