Sisene

TEEMA: ZETTOR METSAVEOKS

17:26 24.02.2012
mrmetsamehed
Zettor metsaveoks
On plaan vahetada MTZ uue Zettor Fortera 112 hp vastu.Kas on kogemusi zettor traktoritega ja kuidas on nende vastupidavus,mis on nõrgad kohad ja kuidas on hooldusega ja remondiga lood
18:21 26.02.2012
Tude43 (registreerimata)
Re: Zettor metsaveoks
Üldiselt ise ei valiks Zettorit. pealt näeb sile ja kena välja aga tehnilise poole pealt on alaarenenud. metsatingimused on ju ikka rasked ja kuuldavasti zetor sellele ikka vastu ei pea. Sillad pidid ka nõrgad olema ja kuuldavasti varuosa saamine võttis aega ja hind väga kallis.
23:05 27.02.2012
pütimees (registreerimata)
Re: Zettor metsaveoks
mida kuradit te nende lääne pillidega mürate maksate segaseks muud midagi miks see MTZ ei sobi osta nasta uuem ja kõik hoiad ise korras siis teeb tööd küll ja raha jääb elamiseks mitte mingi panga või liisingufirma bossi nuumamiseks
aga kui rahaga muud teha pole edu :)
01:40 28.02.2012
Forterra (registreerimata)
Re: Zettor metsaveoks
Kasutan Zetor Forterrat juba teist aastat põllutöödel ja pole esinenud mitte ühtegi viga. Ülimalt rahul, enne seda omasin MTZ ca. 130 HP ja venelane oli ikka vene kvaliteediga, leemetas kõikjalt ja pisivigu tuli robinal.
13:24 19.03.2012
anton sults (registreerimata)
Re: Zettor metsaveoks
mõlemad on pasad,ostke john deere,vat see õige masin,ägedalt kallis JA EI LAGUNE ÜLDSE

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.