Veoautod ja rasketehnika

Ekskavaatori ostmine.

hannelaa1
12:31 29.09.2012
Hiljuti ostsin internetist ühe ekskavaatori leheküljelt http://plant-solutions-ltd.com/ aga nüüd ei tea kas usaldada seda lehekülge või mitte? Olen teinud uurimusi selle lehe kohta aga suurt midagi ei leia. Leidsin küll sarnase lehekülje, kus on sama infromatsioon siit samast aga alustus aasta on teine ja telefoni numbrid on teised. Samas on mul sel juhul 5500 € mööda külge alla jooksnud, kui kellelgi on mulle veel informatsiooni anda, palun andke. Ja kui tõesti läks nii kuidas ma peaksin edasi toimima?

Muudetud 29.09.12 13:23

Tüütsivana
15:21 29.09.2012
Kui ostsid, ja kätte ka said, on sul niigi hästi läinud. Tavaliselt tellitakse, makstakse raha kah ära ja nii jääbki. Mõnigi mees on sarnaste "ärikate" otsa kukkunud. Vaadates antud leheküljel olevaid hindu, on need valdavalt ebareaalselt madalad. Soe soovitus: tasub eemale hoida sellistest pakkujatest, vähemalt siis, kui ei õnnestu kohapeale masinat reaalselt käega katsuma minna. Karta on, et antud lehekülg võib olla nn kaaperdatud ja õige masinamüüja-omanik ei teagi seda. Vähemasti on säärast skeemi varem kasutatud.
hannelaa1
16:27 29.09.2012
Ma ostsin selle see lubati mulle reedeks soome. Me ei tea veel et kas me saame selle kätte või ei.
hannelaa1
17:44 29.09.2012
Aga kui ma nüüd sain teada et tegu võib olla pettusega, kuidas ma peaksin toimima? Kui ma sooviksin oma raha tagasi saada ja samas ka petturit kinni nabida? Kas keegi oskab sellele vastata? Keegi on kindlasti samasuguse asja ohvriks langenud.
ahvel kahvel
19:51 29.09.2012
5500 eest ostsid ekskavaaori?? Suure või väikese? huvitav mis ront see peab olema??? Täiesti ebareaalne et midagi üldse saad .Treilerivedu Briti saartelt suurele masinale,seal kus se firma asub, maksab ka samapalju kui sa ootad koppa selle rahga.
Eks näis . ei julge midagi ennustada .
Aga anna teada kui saad masina ikka kätte. teistel teadmisi rohkem siis.
5500
22:35 29.09.2012
koolirahaks tiba palju
8))))))
20:48 17.10.2012
lubati, et "easy to ship everywhere"?
pangekolin...
Aus Mustlane
22:04 17.10.2012
Ilmselt jäi käitlustasu maksmatta. Ma tean seda arve numbrit kuhu maksta. Kanna 2500 eur. üle ja saad kätte. Jäta oma meil siia. Saadan arve numbri kuhu raha saata.
google earthi
23:04 17.10.2012
vaades, siis üsna tühermaa selle firma aadressil
Beco
23:12 17.10.2012
mobile.de's on see ju täiesti tavaline pettuse skeem. Pakutakse veel lisaks, et tasud vaid osa hinnast, siis saadetakse sulle asi kohale. Proovid ja kui sobib, siis maksad ülejäänud. Kui ei sobi, siis viiakse tasuta tagasi. Arva ära, kui kaugele asi jõuab...
T_150K
23:42 17.12.2012
Kuidas olukord lahenes? Hinnad on sellel lehel tõesti absurdsed. Mul oli ka plaan osta hiljuti teleskooplaadur Inglismaalt. Ja ka seal olid hinnad oluliselt odavamad kui Eestis. Algul olid kõik väga aktiivsed ja ütlesin siis neile, et OK, teme diili ära. Vastus tuli, et tehke ettemaks. Ma siis kirjutasin nendele, et ei hakka niisama kuskile raha kandma, et kas teeme letter of crediti või siis pangapoolse ettemaksukindlustuse. Sellega nad nõus ei olnud. Siis pakkusin välja, et tulen inglismaale kohale, vaatame masina üle ja kui sobib, laadime auto peale. Peale seda oli vaikus. Mina uurisin masinad selliselt lehelt: www.bailey-plant.com/
aahaaaa
00:15 18.12.2012
Leidub ikka naiivseid ,kes loodavad kodus diivanil istudes ekskavaatorit osta ja tuuakse sulle veel koju kätte ka.
Naera herneks .
Kui tahad osta tuleb ise lennata kohale ja reaalselt veenuda, et ikka masin on olemas ja korras.
Siidiuss
00:55 18.12.2012
Eestis ju päris mitmed inimesed väidetavalt ostavad sõiduaut ka nii, et ei tee kapottigi lahti. Muidugi kes autodest midagi ei tea neil pole mõtet kapotti tõsta ka see on arusaadav:) Aga ise ei julgeks ka traktorit osta kusagilt inglismaalt ja ammugi mitte interneti vahendusel. Enne tuleks põhjalik uuring teha. Natuke liiga kallid asjad, et koolirahaks kirjutada. Mõne mälupulga ehk julgeks tellida see ei oleks nii suur pettumus kui kaubast ilma jään. Sellise kodulehe võib iga koolipoiss valmis teha mõne tunniga ja pildid üles panna koos hindadega.
ostuhuviline
02:19 18.12.2012
Küsimus on kuidas sellised inimesed on raha teeninud? Saavad arvuti kätte ja kohe jäävad ilma :) Isegi niipalju ei viitsitud uurida, et Plant-solutions-ltd ei eksisteeri UK-s firmana. Ja veel Western Union'i kaudu raha kanda?!?

Domeen on registreeritud venekeelses keskkonnas: http://www.nic.ru/

Politsei statistika järgi jääb oma rahast keskmiselt 35 inimest aastas ilma. Reeglina ostetakse olematuid sõiduautosid. Vaadatakse, et eestis kallis, ja mobile.de-s nii odav. Väikse eesti kohta on selline pettasaanute ja lihtsameelsete arv üsna kohutav.

Ma arvan, et pole kaugel aeg kui petturid hakkavad eesti keele kursuseid võtma. Siin ju niipalju inimesi kes tahavad odavalt midagi saada ja arvatakse, et kõik tuuakse kandikul kätte.

Krt isegi telefoni ei raatsita kasutada ja rääkimata lennukipileti ostmisest! Ma käin ühe päevaga Amsterdamis ära vaatan kauba üle, õhtul söön juba õhtusööki kodus ja kommenteerin internetis. Aga siin mõned hullud riskivad lausa pimesi! :))
.....,..
07:36 18.12.2012
5500 ekskavaator ?, 83a Akermann ? Absurd hind, selle eest ei saa mingisugust suurt, veel vähem kummiroomikutega ca.9t. Ma tahaks siiralt seda elukat näha :D (tähikud siledad, rullid kandilised, kilbid kõverad, mastitapid 1cm loksuga, hüdrapump õhtal, hammasvöö puruks) ?
karvanejakole
08:46 18.12.2012
Hannelaa võiks ise ka nüüd kogemustest kirjutada, kas sai masinaga petta või ei saanud sedagi
T_150K
23:41 18.12.2012
See, et interneti teel asju ostetakse ja kohale ei minda, on täiesti normaalne nähtus tänapäeval. Tegelen pidevalt metallitöötlusseadmete Eestisse toomisega ja müümisega nii kohalikul turul kui ka idas-läänes. Nii uued kui kasutatud. Hinnad tihtilugu kordades kallimad kui traktoritel. Kui hakata iga potensiaalse masina pärast kuskile lendama, siis ei suudaks tööd teha. Pidevalt toon pinke nii, et pole neid enne näinud ja seni suuremaid äpardusi pole olnud. No ikka juhtub, et mõni vidin ei tööta jne, aga see on kõik, arvestades odavaid hindu, hiirepiss. Samas tuleb väga põhjalikult uurida, kellega asju ajad ja kuidas ajad. Kes teatavate garantiidega nõus ei ole, nendega lihtsalt ei aja asju. Loomulikult, kui on suuremad ja kallimad asjad, siis tuleb kohale minna.

Praegu on mul pooleli üks juhtum, kus minult tahetakse osta pinki. Jälle Inglismaa firma. Skeem selline, et meil on pink laos, inglismaalt võttis üks "usaldusväärne" härrasmees ühendust ja ütles, et tahavad ära osta. Lubasid maksta 100% ettemaksu + 15000€. Selle üleliigse 15000€ peaksin mina kandma mingitele meestele Hollandisse (no nagu ikka töötajad teevad suurte firmade kõrvalt endale raha). Juba mitu kuud jahunud selle mehega ja asja vastu sportlik huvi tekkinud. Korduvalt kirjutas, et saatis tšeki ja kas oleme kätte saanud. Muidugi tšekki ei olnud. Ütlesin talle, et enne kui tšekk pole käes ja rahaks tehtud, ma kuskile raha ei kanna ning ühtegi rekkat Inglismaa poole teele ei saada. Eelmisel nädalal juhtus ime - saabus tšekk. Täiesti korralik, kõik nii nagu peab. Jama muidugi selles, et tšeki kontrollimine võtab aega 3 nädalat ja maksab 600€. Aga kuna asi on niivõrd huvitavaks läinud, siis tuleb edasi minna. 98% tõenäosusega siiski tegu petturitega. Peab mõtlema, kuidas neile õppetund anda nii et ise kõrvetada ei saaks.
Ekskavaatorid kaugemalt
18:30 11.01.2013
Tean, et Mascusest on võimalik kaugemalt tellida, sest Eesti kontori kaudu saab uurida n-ö teiste maade firmade tausta kohalikest Mascuse kontoritest.
http://www.mascus.ee/ehitus/ekskavaatorid
qp
19:03 21.01.2013
To T-150k: asi lihtne- prindid oma vabalt kujundatud tseki näiteks "Bank of Livonia" kirjadega ja käsitsi sisse kantud summaga 25 000€. Allkirjad alla ja saadad teele. Saadad vastuse, et oops, raamatupidaja eksis veidi ja palu see 10 ooo€ tagasi saata...
labida operaator
09:24 23.02.2013
tere
abi kuluks ära auto24 analoogide leidmisel endise idabloki +saksa riikidest.
põhirõhk rasketehnika.päevateema CASE580,JCB-3CX,.....
suured ülemaailmsed ja netikaubamajad ei huvita.mascust,autolinet,.... ei soovi
vaja on konkreetse riigi auto 24 sarnast analoogi.


tänud
viimasele.
10:01 23.02.2013
Et ,kas mujal maades on siis sinu arvates paremad traktorid ja masinad?
Lugu on hoopis nii et ,Poolakad käivad tihti hoopis Eestis koppasid ostmas ,näiteks INTRAC müüb pidevalt vanasid masinaid välismaale.
labida operaator
13:19 23.02.2013
ei arva,et paremad .eestis lihtsalt valikuvõimalus 0 lähedane
Alte Schuler
23:04 23.02.2013
On interneti aadresse palju,Saksas,Niederlandis,Belgias aga pead otsingus kohalikus keeles otsima,ei aita Eesti ega Inglise keel.

Otsin ja toon niiviisi pikki aastaid tehnikat Euroopast,tuleb kammida läbi kohalike linnade teadete lehti.Aadresse on palju sadu,vøin ka neist pika rea kirja panna,pead ainult aru saama.
GStep
19:41 24.11.2016
Ja kuidas teema algatajal asi lõppes? Kui vaikus, siis sai pükse mööda vist...
Kas keegi siit julgeks tellida olen nõus vahendajale maksma kes selle masina maja ette mulle toob ja saab sulas peo peale raha?

http://used-plant-online.com/index.php?page=7&gallery=3
kmk123
20:16 24.11.2016
Keegi ei saa tuua olematust kohast , kui sa just 5000.- asemel 30000.- maksta ei taha.
Tavaline scam.
Kui selline hind päriselt olemas oleks siis sinu jaoks oleks juba hilja. Selliste hindadega ei pea kuulutust isegi tegema, rääkimata kodulehest.
GStep
20:37 24.11.2016
Nii ta paraku on.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte