Veoautod ja rasketehnika

laadureskavaatori juhti

harvent3
16:26 11.04.2014
vajalik oskus töötada roxoni ja planeerkopaga,masinaks jcb4 2007a,vajalikud c kat.load vajadusel töö fm konksmultiliftil,[email protected]
liiva4
17:00 11.04.2014
:))
19:51 11.04.2014
Mis loom see sihuke on eskavaator ???
liiva4
21:08 11.04.2014
kuulutusest loen välja et nagu kaks eraldi töökohta,et eskupeal ja siis umbes rekkajuht ka,kaks ühes aga palka vaaaaaaatame nagu kombeks.
harvent
19:41 12.04.2014
jah,vabandust laadur-ekskavaator,kui ei ole kopaga tööd,tuleb söita autoga,aga jah loomulikult 8h tööpäeva eest ikka 1 kopamehe palk ja 1 autojuhi palk,kui midagi peaks hooldama siis veel hooldemehe palk lisaks ja loomulikult peab masinates korda hoidma nii et 4 palk koristaja palk 4palka siis saadaval,yhele mehele,see siinsetele filoloogidele ja inseneridele lihtsalt mötlemisaineks,ega norm töömees siin vist ei liigu
liiva4
20:18 12.04.2014
arvata on et norm töömees sellisele tööpakkumisele ei vasta,mitte ma ei räägi endast vaid puht sportlik huvi et kui paned täiega orja siis mis see number on et ennast ohvriks tuua.
J
20:29 12.04.2014
Kus linnas firma toimetab?
harvent
21:10 12.04.2014
8h normaalset tööd,asjalikule mehele korraliku palga eest,on kyll orjastamine .siin enamus vist ohvrid kirjutavad.tln ja harjumaal toimetame
Urmas Me.
18:33 13.04.2014
Tere!

Olen tööst huvitatud. Olen töötanud kopa peal 8 aastat. Olemas C ja T kategooria.
Kahjuks puudub mul igapäevane arvuti kasutamise võimalus. Palun helistada mulle telefonile: 56 89 70 13

Lugupidamisega,

Urmas

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte