Veoautod ja rasketehnika

inglismaa

matvere86
06:43 13.06.2015
fima pakub otselepinguga tyyd 2le noorele autojuhile. Vajalik ingliskeele algoskus, B,C,D,E autojuhiload,
Asukoht on kesk ida inglismaa,Immingham,voi Kingston on Hull,dokkid treilerite vedu, yle inglismaa
Palka makstakse iga n6dal 430-500 naela t66tingimused v6ga head,kompaniis uued Man trukid .





e
tahman
09:11 13.06.2015
sellise trükivigadest kubiseva kirjutise peale ei teki küll tõmmet..) noorte kirjasolkimise oskus on siiski tasemel!
Siiiidiuss
10:46 13.06.2015
k6lab nagu ylelastmine
Ärge muretsege
10:50 13.06.2015
Vabalt võib olla tööpakkuja "ambitsioonikas" eestimaine "vahendaja", kel omal põhiharidus. Otseleping!? Kellega?
Miks "noored"? Et saab kergemini hämada? Ja MIKS peaks hakkama seal saarel kohaliku miinimumpalga ja veel natukese eest rügama? See ju alla 2000 naela kuus ;)
Sealt veel maksame ehk maksudki? Saame tervelt 1000 naela kuus?
Aga- sellistele kirjaoskamatutele "tööandja/vahendajatele" on see muidugi sobilik töötasu?
Zilli Aadu
12:54 13.06.2015
Kas mina kah poetagant tõustes inglismaale tööle saaksin , keelt ei oska , load kõiksugused taskus ?
professor_sammaljalg
13:04 13.06.2015
mis tööd bussiga teha tuleb?
.............
13:09 13.06.2015
Milleks D- kat ? :D

Kirjapilt on muidugi omaette tase.
lorry driver
13:20 13.06.2015
Bussi load on vajalikud immigrantide vedamiseks sadamast üle riigi laiali.
matvere86
23:11 14.06.2015
Vabandan trykivigade p2rast.

Muudetud 06.07.15 12:30

professor_sammaljalg
01:07 15.06.2015
paraku on elu siin kolkas 11 aastaga edasi liikunud ja võimsad viissada naela nädalas teenib ka kodulähedal ning omas voodis saab seejuures magada tihedamalt, kui nädal kolme kuu takka.

et ära nüüd ärritu, kui keegi kampa ei taha tulla :)
just.
21:27 16.06.2015
ulmik83
04:22 21.06.2015
UK sisesed veod otselepinguga t6hendavad,et autojuhile antakse mitte 3 aastat vanune auto mis k6ib iga 3 kuu tagant teeninduses,autojuht Ei ole lubatud autot remontima,ega kummi vahetama,tavalised tyyp6eva pikkused on8 kuni 9 tundi yybimiste eest saab 22 naela maksud maha n6dala palk kuskil 430kuni500 naela.kantakse igan6dal sinu panga kontole lennukipilet EASYJET v6ga odav,Tallinn _Mancester voi Stansted ,nii et mehed moelge enne kui kuhugi tyyle l6hete soome,rootsi norrra kylma k6tte surema ja raha ootama.Simple as that,tulge UK
ulmik83
04:25 21.06.2015
saad ikka kui haagise load taskus
professor_sammaljalg
09:21 21.06.2015
otsi edasi lolli..
.........
11:34 21.06.2015
500 naela eest nädalas kuskil UK-S olla ? Sööd-jood-käid kodus ja lõpuks jääb sama raha kätte mis kohaliku kodust tööd teha soliidses firmas.
pro_driver_one
13:24 21.06.2015
Mina tahan, kus kontakt? Firma vms.
ulmik83
21:53 21.06.2015
Cv paluks saata aadressil [email protected] Firma asub kesk ida inglismaal Kingston on Hull,baasis 10 Man veokit aasta vanused telef 07887415624
ulmik83
21:54 21.06.2015
sammal kade et ise ei saa
kivis
22:43 21.06.2015
Vabandust, aga nende postituste põhjal ei teki mingit usaldust.
Päris naljakas
00:12 22.06.2015
Sama hästi võiks Briti Kuningriigi mõne hullult hea transpordifirma meiliaadress olla nt "mõmmi&[email protected]" või "kivinõ[email protected]"? Või mis?
Ja asub põhjalõunas nt?
upon Hull
12:20 22.06.2015
Kesk-idas tähendab, et asub saare keskel ja idarannikul. Kui sa kaarti oled näinud siis saad aru miks nii öeldakse Suurbritannia puhul, mitte Briti Kuningriik?
Tegemist ju suvalise autojuhiga kellel ülemus palus äkki mõni tööline leida, mees andis kõigepealt oma meili. Firma juhile eestikeelset CVd saata pole ju mõtet, keelt teist siin nagunii keegi kirjutada ei oska!
Üldiselt korralik pakkumine noorele ja seiklushimulisele.
professor_sammaljalg
18:16 22.06.2015
inglise keeles kirjutada on vähemasti märksa lihtsam, kui rääkida, sest kirjutades puudub vähimgi aktsent.

mis ei tähenda, et see mingi mõttekas tööots oleks. noorele ja seiklushimulisele soovitaksin pigem jalg TransAmi või FlyByNite-suguste asutuste ukse vahele saada, kui bulgaritega võidu sadamahaakeid tirima minna.
W.T.F.
21:08 22.06.2015
Delivery to the following recipient failed permanently:

[email protected]


------------------------------------------------------------
-------


SEE ON VÄGA KAHTLANE TEEMA, KUI ISEGI EMAIL ON VALE!!!

EDU
Hea "upon Hull"
21:09 22.06.2015
Et vaadata kaarti? Potiässa?
Teadmiseks sinule siis:
Suurbritannia, Ühendkuningriik, ÜK, ( ingliskeelne lühend UK) on riik, mis koosneb Inglismaast, Šotimaast, Walesist ja Põhja-Iirimaast. Ta asub Suurbritannia saarel, Iirimaa saarel ning hulgal väiksematel saartel Euroopa mandriosa looderanniku lähedal. Teda ümbritsevad Põhjameri, La Manche'i väin ja Atlandi ookean.
Või on sinu kaardil mingi muu koht?
"Middle- East England" on ka olemas ja seda vaieldamatult, no hommikul veel oli.
Küll on asja juures kentsakas see, et võõrtööjõu otsimisel on antud asi ajada meie poolkirjaoskamatule kaasmaalasele ;).
See ei eelda, et mees ise oleks kehv autojuht, kuid kaadri- ja personalipoliitika on sellel firmal küll pentsik.
Bulgar ja estonian on seal siis samal tasemel, mis ei ole just hea märk. Kui bulgarile makstakse 500 naela nädalas, siis on see ikka meeletu orjatöö, mida vaene mees selle eest peab tegema?
Bulgarid ja romad võivad ka söögi ja taskuraha eest sõita, kuid meie peaksime selle tasemeni langemist siiski vältima? Või mis? Tööturul on viimasel ajal aga lubadustega nii, et juhtidel tasuks juba hakata ettemaksu nõudma. ;)
TK
00:01 23.06.2015
Soomes ka Etelä-Pohjanmaa
Onu Raul
21:44 23.06.2015
Ei ole mõtet - mina maksan oma juhtidele kodu vahet käies sama raha.
Onu Raulile
20:41 04.07.2015
Sa tahtsid öelda et maksad oma autojuhidele 320- kuus, ametliku palka, nagu 95% Eesti transpordifirmadest. Mitte Üksi eesti fima ei suuda ala 2000 eur pealt makse maksta
Tead, ära plära!
22:47 04.07.2015
See pole sinu asi, kui palju ja kuidas. Õpi grammatika ära, hari end veel veidi ka muudes, eriti humanitaarsetes valdkondades ja siis tule õpetama, kuidas ja mis.
2000 EUR on tegelikult Euroopa mõistes täielik naljapalk, kui vaadata meie omade läbisõitu. Nt kes Norra enda juhtidest sõidaks talvel kuu jooksul läbi 14 000 km? Neile tunduks see hullumeelsusena, eriti siis, kui nad kuulevad, missuguse nutuse raha eest seda tehakse ja mis romudega.
Inglismaal ei tohiks ka hullu edasi ja tagasi kimamise eest olla see summa mingi ulmepalk, et sinna tormi joostaks.
Kes sa selline "vahendaja" oled?
Las ma pakun.
Maapoiss, lõpetanud põhikooli, siis mingi trikiga saanud autojuhtimise õiguse, hiljem E kati ja end müünud väljamaale orjaks. Oma kodukülas oled sa oma 2000 EUR.iga muidugi kõva tegija, kui arvestada, et pool küla rügab 300 eest kuus.
Kuid- arvesta sellega, et meie, juhtide seas on ka neid, kelledel lausa kaks kõrgharidust, mis seoses riigi muutumisega sõltlasriigiks, osutusid kasututeks, suus 5-6 võõrkeelt ja pea ka lõikab.
Teeme ikka vahet ja me teame, et mõnigi arukas on ammu end leidnud välismaise peremehe juurest, kes ei ela ahnuses vaid hoopis reaalsuses ja maksab palju rohkem, kui Briti orjale makstakse.
Muide- mu poeg on igal õhtul kodus ja teenib päevas kätte peaaegu 70 EUR, sööb kodus laua taga ja magab naise kõrval voodis.
Täna ja nädalavahetuse ta küll tuli mulle külla perega.
See orjandus peab siiski lõppema kord, kuid ei lõpe enne, kui maapoisid ka keelduvad absoluutses keeleoskamatuses ja muus jamas end naerurahade eest orjaks müümast.
sssss4423
01:31 05.07.2015
Peaaegu 70 euri kätte ja teeb 12 tunniseid päevi? Ei kõla mitte hästi enam.
Huvitav arusaamine asjust
13:56 05.07.2015
Kus on vihje, et tööpäev on 12 tundi? Mina olen aru saanud, et see tal vägagi oma suva, on aega päeval kodus söömaski käia jms.
Eesti mõistes on selline kontrollivaba töö, mis seisneb selles, et töö peab tehtud saama, mitte mingi kontrollifriik ei piiksu kogu aeg kõrva ja oma otsustusvõime lubamine ka 1500 kätte siiski juba midagi.
Pmt on meil valitsemas orjanduslik kord ja orjapidajad, kellede eesmärk on mitte orja kui oma tööriista hoida, aga hoopis ta võimalikult ruttu surnuks kurnata. Ajaloo vältel on selline asi ennekuulmatu, sest ori on olnud alati väga kallis instrument ja tema eest on läbi aegade hoolitsetud. Novgorodi turul maksis terve meesori 900 aastat agasi sama palju kui neli väga hästi väljasõidetud sõjahobust-
Kaasaegne orjapidamine on aga muutunud selliseks, et ori peab end veel ise elus, riides hoidma ja ka endale ise peavarju tagama.
Ma ei mõista neid tööandjaid, kes maksavad ka karsketele ja tublidele töölistele miinimumpalka! Hädasolijal pole seda häbi vastu võtta- küll peaks olema seda häbi maksta kuu aja eest.
Küll aga PEAB sisserännanud neegrile maksma 1,24 keskmist, olenemata tema tööpanusest!?
Kuidagi tagurpidi on kõik.
Mu kirjutis võib tunduda liigselt sarkastiline või täis viha, kuid viha siin ei ole- see on üha rohkem progresseeruva, genotsiiditaolise olukorra kirjeldus.
Neile, kes arutavad, kas ikka 1000 EUR eest kuus PEAKS tööl käima ja veel rahul olema- nende tähelepanu juhiksin sellele, et te müüte onma ELU! Libu müüb oma jalgevahet tunduvalt kallimalt, kui teie oma Elu ja tal on aega veel elamiseks maast laeni!
Kuidas on võimalik, et täiskasvanud mees, kel on ka pea otsas, müüb enda Elu kuus mingi koeranaeru eest!? Igal õhtul ronib alandatuna ja väsinuna koju, kerib magama ja hakkab järgmisel päeval otsast peale! Naine kaltsus, lapsed ripakil, oma elamine lagunemas.
No mida!?
Kas meestel pole niipalju uhkust, et saata sellised "tööandjad" lihtsalt kusagile roppu kohta- kõngegu oma ahnusesse!
Ma olen õppinud majandust ja tean meie maksusüsteemi (73% riigile hetkel) ja saan aru ka tööandjatest, kuid MIKS seda peab kannatama vastuhakuta?
Valdava osa Eestimaa meeste eneseväärikus on langenud nii madalale? Puudub julgus öelda oma "tööandjale", et istugu endale see miinimumpalk tagant sisse?
Kuitahes paranoiline see ka mulle endale tundub- tegemist on vist siiski süsteemiga, milles hoitakse vägagi silm peal sellel, et keskklass praktiliselt puuduks ja kui keegi sinna ka pürgib, siis tuleb see teha temale nii võimatuks kui võimalik.
Orjus on asja tegelik nimi- muud moodi seda nimetada ei oska.
Ah, et 2000 on kõva palk? Selle eest, et kolate ringi kui kodutud, logistik ja isehakanud orjapidaja saab teid alandada, kui jääte kusagil hätta, siis on nõuanne "vaata ise, kuidas hakkama saad" ja palgapäeval inisetakse, et varsti saad- täna pole.
Mida põrgut!
Palju ma ise teenin?
Sellest ajast, kui enam tööl ei käi, just niipalju, et mul on 24x7 Oma Vaba Aeg, millega teen, mida pähe tuleb ja kui raha hakkab otsa saama, siis mõtlen midagi välja.
Mul on alates selles hetkest, kui saatsin selle süsteemi sinna, kuhu meil meeldib teisi saata, Aega! Ja mul on ka AEGA raha teenida, milleks teisi orjates puudus mul igasugune võimalus.
Ma olen päraturikas ;). Ka siis, kui tean, et nädala raha on veel ja ma pean midagi ette võtma. Mul on Oma Iseenda Elu!
ma müüksin oma Elu veel ainult siis, kui mulle selle eest iga kuu vähemalt 4000 peo peale makstaks. Kui müüksin siiski, sest selle naljaraha leiab ka maast- nii naljakas kui see ka pole, see raha, mis orjadelt varastatakse- see on kusagil justkui ripakil ja seda jagatakse lahkelt.
Jumala eest mehed- hakake vastu oma orjapidajatele, sest kui neil pole enam teid, siis on nad madalamad kui muru ja ei kraaksu teie kallal. Kui pekstakse ja vastu ei hakka, siis jäädaksegi peksma, kui rämedalt vastu hakata ja ka peksa saada- siis teine kord enam ei tulda klobima, sest saab ju ise ka nina veriseks- see loll u hakkab vastu!
Kui omanik ei võta teid oma tiimi liikmena vaid labase orjana, olles ise veel seejuures teist kordi vähema aru ja arukusega, siis las ta sõidab ise!
Selline suhtumine korrastaks tööturu ja arukad, tõsised mehed saaksid väärilist tasu- samas oleks kadunud ka poetagused, need, keda oleme näinud parklates ja truckstoppides teadvusetult ringi kondamas oma "kaheööpäevases" koomaseisundis. Lõppeksid vargused jms ja oleks taastatud vana olukord, mil suurte autodega käisid väljas soliidsed, mõistlikud, puhtad, arukad ja tublid mehed, mitte poetagustest väljameelitatud alkohoolikud, kes kuuldes summat 1500 või 2000 hulluvad. Selle töö eest, mis viib inimesed kodust ära, pole see aga mingi raha, eriti paljude "tööandjate" loodud ebainimlikes tingimustes + "võta teine kaart" või "pane magnet- sa PEAD jõudma".
Mitte midagi me ei PEA! Mitte meetritki üle aja, mitte mingeid "abimehi" ega omaniku põhjajoonud tuttava kaarti kaardilugejas!
Nii, nagu on see tsiviliseeritud maailmas, kus pole orjandust ja on tasustatud töö selle vääriliselt.
Muidu sellest august välja ei saa.
professor_sammaljalg
14:34 05.07.2015
ma saan eesti firmas üle kahe tuhande, logistikud on normaalsed, autod on uued ning töö on stressivaba. miks ma peaksin ennast orjana tundma?

aga see on tore, et sa tööl ei pea käima, meie lihtsurelikud peame siiski palgaläbirääkimistel lähtuma turusituatsioonist ning üks eestlane @ €4000 kuus võrdub viis bulgarit €800 kuus.
Lihtsurelikest jms
15:04 05.07.2015
Las need bulgarid siis on orjad, romad ka ja ega leedukadki alla jää, ka ilipiinid olevat juba "tegijad".
Lihtsurelikest ei maksa mulle rääkida, kõik oleme lihtsurelikud. Ei tule kellelgi siniust verd, kui auk sisse teha, ikka punast ja piidava koguse selle olluse väljumisel väljub ka eluke.
Pmt on mul savi, mille eest professuursed samblateadlased end müüvad, jagage või ilma (mis on ka vastava huvi ja kutsumuse korral täiesti võimalik), kuid 2000 pole kelkimist väärt siiski. Isegi siis, kui pisut päevitunuma välimusega umbkeelsed saavad 2,5x vähem.
On hämmastav samas, et teatatakse, et kui keegi saab 800, siis peab olema õnnelik, kui saab 2000!?
Nüüd aga võtame ja rehkendame, mida saab selle 2000 eest ja palju jääb selle kättesaamise eest mujale?
Võtame ikka reaalsusega ja läbi lihtsate matemaatiliste tehete.
No ma ei tea- mul läks küll selle 2000 väljateenimiseks 500 sealt maha. Polnud aega süüagi teha samas.
Ja siis leiti, et sellest peaks veel midagi maha võtma, kuna maršruudi ja aja osas poldud tööandja poolt elatud reaalsuses ja neile oli arusaamatu, et kahes korras korraga olla ei saa.
Nad lihtsalt jagasid logistikutele lubadusi, mida polnud võimalik täita.
Pmt ongi meie majandusmudel ehitatud üles valele ja tüngamisele, reaalainetest nimega matemaatika, füüsika- no nendega pole sellel mingit pistmist. Ehk on nad vaadanud liiga palju ulmekaid? No mine tea...
Igatahes- sellest viimasest kogemusest lähtudes otsustasin, et omamaise, st eesti tööandjaga ma enam tegemist ei tee.
Lubadustes on kõik tegijad, kuid reaalsuses puudub neil arusaam reaalsusest endast.
Aga- kui Sammaljalg on oma ülemustega rahul- palju õnne ja edu ;). Mida rohkem minusarnaseid tekib, seda rutem lähevad põhja orjapidajatest "tööandjad", kes tegelikkuses on teiste eluvõtjad.
Jääb normaalsetele inimestele rohkem ruumi ja tingimusi. Ma ei suru oma tõekspidamisi kellelegi peale ja kui keegi oma rahvuslikus masohhismis soovib müüa oma Elu kommiraha eest- siis on see tema võetamatu õigus.
professor_sammaljalg
15:15 05.07.2015
sellega olen täiesti nõus, et kehvas firmas ei tasu tööd teha. sellega ei ole ma kindlasti nõus, et kõik eesti transpordifirmad on kehvad, aga head firmad, väheste eranditega küll, avalikult töölisi ei otsi.

kui sul kulub kuu jooksul autos €500 elamise peale, ei tasu samas ainult ülemusi süüdistada.

ja ega ma polegi kelkinud, et minu praegune palk on parim asi maailmas, aga olen oma praeguse töökohaga märksa rohkem rahul, kui välismaa registris veoauto peal €4000/kuus teenides. eks igaühele oma, enne mäejutluse pidamist tasuks siis mõni reaalne alternatiiv välja pakkuda :)
Kõigevägevamale professorile
15:45 05.07.2015
"Kõikide raskeveokite juhtide Isale, Sammaljalale"
Mäejutlustega oled sa isegi siin korduvalt maha saanud. Muideks- kui logistikud ja "peremees" on koostanud maršruudid nii, et sa liigud vaid öösel ja päeval satud alati kusagile karutagumikku või pead kimama läbi suurlinna, siis ei saa sa ka poodi. Ma sain poodi ÜKS kord kuus, sest ülejäänud oli mingi sõge kimamine ja metsades ööbimine.
Kui toita end bensukates ja kohvikutes, sest muud võimalust peaaegu ei eksisteeri, siis sinna see raha läheb.
Kõik osutus valeks, mida lubati, absoluutselt kõik, isegi autoga kohtudes kodust tuhandeid km eemal, osutus see vanemaks, kui mulle oli öeldud, sellist ajuvabadust, organiseerimatust ja üleolekut pole ma varem kohanud aastakümnete jooksul. Terve firma oli üles ehitatud vaid pettusele ja nende autode juhid vahetusid 1- 2 kuu tagant. Pmt mehed, kes enda eest seista ei osanud või ei suutnud, üldiselt endised pikaajalised töötud, nagu aru sain. Need, keda õnnestub hämada. Tundub, et mina olin neile täielik üllatus, sest ma keeldusin endale jamasid kaela võtmast ja samas ikkagi jõudsin oma töö tehtud. nende magneti ja võõra kaardi nõudmised olid tegelikult mõttetud, sest kui ise orgunnida maršruut ja otse välismaiste logistikutega suhelda, jõudis igale poole õigeaegselt- need "omanikud" oma hüsteerias ja "organiseerimises" vaid segasid. Oli küll päris raske, kuid võimalik, kuulates aga neid- oli see võimatu. Ma pidin olema allumatu ;) Olen jah, kui vaja ;).

Ma isegi ei avalikusta, kellega oli tegemist, küll jälgin nende allakäiku, sest masinad on varsti või ehk ka juba romulakorras ja siis ongi kõik, jäävad ainult võlad. Hüvasti edev elu ja orjapidamine siis. Tere tulemast tsiviilkohtud ja täiturid.
Eesti üks kurb tõsiasi on see, et kõike soovitakse täna ja kohe, tark nii ei toimi. tark hoiab oma mehi, ei pea käima ise kusagil oma lolliksjoonud juhil ja masinal järel, ei pea valvama satika läbi kütusetaset, et seda maha ei müüdaks ja ei sunni oma mehi minema mõtetutele riskidele. Ta saab lõpuks siiski rikkamaks kui oli. Täna ja kohe mehed aga lõpetavad vaesemana kui kunagi varem.
Jah, Sammaljalg- kui on normaalne peremees, auto uus ja logistika sujub, lapsed suured ja elu korras/kindlustatud, siis võib endale ka 2000 EUR "eelpensionit" lubada, lihtsalt sellepärast, et selle eluga ollakse harjunud, muud ei osata, lihtsalt see meeldib jne. Siis oled selle ülejäänud 2000 eest ostnud endale pileti tõsielufilmi "Rekkamees" vms ;) Teise poole, 2000 saad omale ;)
Nii, päike annab järele, saab toast välja minna ja ma lähen ujuma ;)
Olge targad ja tublid, säilitage väärikus ;)
Oli väga kosutav õppetund ja võtan seda huumoriga- samas hoiatusena.
professor_sammaljalg
15:54 05.07.2015
jah mul on see probleem küll, et kolme eesti keskmise palga eest käin tööl, kuigi tegelikult oskan ka muid asju, aga need ei tasu nii hästi ja neid ei saa teha nii hea graafikuga. võibolla üritad mõista, et kõik ei kolista sellistes ämbrites nagu sina suplemas käisid?
Juht.
17:49 05.07.2015
Kui kolhoos suur siis ei saa kunagi enamus mehi orjapidamisest aru. Ei tunnegi kõiki. Rabelevad või nahast välja, et meeldida orjapidajale. Et saaks uue auto näiteks. Perekond, mis asi see on? Puhkus, mis asi see on? Hobi, mis asi see on? Jne. Töötegijale jääbki vaid töö tegemine. Päevast päeva kuust kuusse. Kui kobised midagi on sinu asemele tulemas venelased, lätlased, ukrainlased jne.
professor_sammaljalg
18:32 05.07.2015
mina tunnen oma kolleegidest võibolla viiendikku, ei näe selles probleemi.
päevad sõidan maksimumi ning pausid teen miinimumi, sest nii läheb aeg kiiremini ja tuleb kodusõiduaeg varem. kuid sellist kiiret pole mitte kunagi, et jääks poes ja pesus käimata või korralik lõuna söömata.

ja üldiselt on võõras ka see sügav kibestumus, mis sunnib ülemust orjapidajaks nimetama. kui mulle ei meeldi, lähen ma minema, mitte ei virise igal võimalikul juhul kõigi ees, kel õnnetuseks läheduses viibida.

või ongi see veoautojuhtide eripära, et oma elu ja tööga rahul olevad juhid on kuss ning vinguviiulid lasevad kääksuda?
matvere86
20:51 05.07.2015
P6nevad arvamused. Pole orjaks siia end keegi myynud.
Uk-s on ranged seadused t66aja suhtes.

Muudetud 06.07.15 12:53

to matvere
21:07 05.07.2015
mitme kasutaja alt sa siin laiutad , oleks huvitav teada. ise küsid ja vastad ,ning väitled endaga ! D
Deus
21:09 05.07.2015
Teemaväline lahmimine palun järgi jätta. Jagage üksteisele e-mailid või skype kontaktid ja lammutage group chat laadses keskkonnas edasi.
matvere86
23:01 05.07.2015
Palk on Londonis on suurem aga maksud j2lle k6rgemad.

________

Muudetud 06.07.15 12:59

lifespeed
01:31 01.03.2017
ulmik83 Inglismaa vallutaja paluks nõu ühe veo firma kohta, ei ole teab mis suur aga töö iseenesest huvitav ja hästi tasustatud. Tead rohkem kohalikku elu oskad hea sõnaga aidata? [email protected]
sterling
23:11 07.03.2017
Ei ole teemaga seotud, aga ma vaatan, et siin ikka k6vasti m6nel kihutab. Inglismaal t66tamine t2hendab seda, et omad siin ka oma elamist ja igal 6htul oled oma kodus-nagu normaalne inimene. 10-12 tunnine vahetus on tavaline p2ev. K6rgepalgalised kodumaa sangarid ei tule vist selle peale, et 24/7 kuskil kuudis istudes ei tundu see kuldne 2000 eriti ahvatlev. Jaga oma yhe kuu tunnid, mis seal kuudis veedad, oma t66tasuga ja m6tle uuesti...ja kui ikka aru ei saa, siis oled juba syndind puhta loll. Kahe k6rgharidusege lumehelbekesed, kes siin ka nutavad ja maapoisse ropus vahendamises syydistavad, v6iksid pilgu peeglisse heita. V6ib-olla see pirni-kartulikoti kehakuju ja naiselik p...se ei ava uksi seal kus hirmsasti sooviks. Ma olen siin Inglismaal ennemgi suuri proffe Eesti roolikeerajaid n2inud, kes ehmuvad 2ra, kui midagi fyysilist tegema peab ja ei m6ista, miks siin puukotad moes pole ning miks kogu aeg GPS-i j2rgi s6ita ei tohi. Kaarti ju kasutati viimati kiviajal. Praegusel ajal palgad siin kiita t6esti pole, kui myyd ennast m6nele firmale orjaks. 400-500 on aga ikkagi v2ike summa.
Targem on siin olla Ltd ja vat registreeritud. Palgad on siin ikkagi tunni alusel ja mina ise kysin 12 tunnis tavat66 ja 13 naela tunnis adr t66 eest. Laup2ev-pyhap2ev on k6rgem tunnitasu. 25 naela on tasu kuudis magamise eest, kui seda juhtub.
professor_sammaljalg
05:56 08.03.2017
Et siis kõik Suurbritannia autojuhid on iga õhtu kodus? Ja oma elamine on tasuta?
Sverre 69
07:59 08.03.2017
Sammaljalale, kas eelmist kommentaari ei oska lugeda kohe kukud lihtsalt rapsima!!!
professor_sammaljalg
08:14 08.03.2017
Ma lihtsalt küsin üle, et kas ongi elu nii ilus, et on mõttekam maksta elamise eest, kuna tunnitasu on 13 naela. Suured Suurbritannia sõbrad ajavad jälle pudru ning kapsad segamini, kuna sisetööl on loomulikult puuduseid, kuid samavõrra ka eeliseid väljamaale kolimise ees. Kui kolida, siis võrdväärset palka saab ka lähismaal ning ei pea kartma, et mingi töll sulle tänaval nuga annab, kuna ta ei saa aru, mis keeles te oma sõbraga räägite.

Ltd ja Vat tähendab ju ettevõtte alt arvet? Kolmeteistkümnest maksud maha? Ma saan netos sama raha töö eest, kus ei pea 12h ahtrit laiaks istuma.
sterling
11:51 12.03.2017
M6ned inimesed eelistavad siin lausa elada. Ei ole siin ka elu nii ilus lihtt66lisel, aga m6istlikum kui selles 2ra korrumpeerunud v2ikses idaeuroopa p6hjamaas. Ma ei tea, miks sa seda nuga kardad. Ma m2letan, et kunagi ammu pidi Kopli liinides ka kohe nuga saama sinna sattudes. Teie lugege rohkem, mis Delfi ette s66dab. Kunagi t66tasin Nottinghamis RH-s (nyyd Kuehne Nagel). Siis k2isid seal ka sisevedusi v6i mida iganes tegemas need 2000 rutsi mehed. No nii 2ra joodud n2gusid ei kohta Eestis ka. Seal kuskil silla all, bensuka taga nad elasid(vist oli Asso trans, aga ei m2leta enam t2pselt). Kas see ongi see eelis, et saab kambas ennast umbe t6mmata ja yyri ei pea maksma. V6i see, et saab Keha 3-l ringi uhada ja rusikat vastu rinda taguda. Ja ltd+vat on oma valik, kui v2he kohalikku maksusysteemi syvened, siis saad m2rkad, et ainyksi vat regamine teeb su palgale 10 prossa lisa siin transpordi sektoris ja ei pea ju lahti seletama, miks antud ajal on targem ltd olla. Sa Sammal viskad seal head nalja, aga miks see Inglismaa ette j22b. Soomest koju k2ib laev 2 tundi ja Inglismaalt lennuk 2,5 tundi. Vahemaa ei m6juta eriti reisi aegu ju ja elad ainult korra, kurb seda elu seal kuudis m66ta saata. Ma pean targemaks siiski kohapeal elada, mitte nagu kodutu koer edasi tagasi j6lkuda ja siis paar vaba p2eva kodumaal k6va meest m2ngida.
professor_sammaljalg
12:17 12.03.2017
Mulle ei jää Inglismaa ette senini, kui silmaklappidega emigrant kiitma hakkab, kui tore ja ilus koht see mätas on võrreldes nii Eesti, Soome kui ülejäänud Euroopaga.

Vaadakem tõele näkku, kui juba välismaale kolida on meie kontinendil märksa tulusamaid valikuid, kui kaunite daamede ja hea köögiga saareriik, kuid mujal peaks keelt õppima ja see on juba üle mõistuse eksole.
sterling
20:58 12.03.2017
Nii et persetame ennast k6ik kartulikoti kujulisteks 2000 rutsi vendadeks seal kuudis ja teisitm6tlejaid sildistame tiitliga ''silmaklappidega tyybid''. Kui ma teie jutte siin loen, siis j22b mulje, et orjaaeg on tagasi. A la ylemust kutsume peremeheks. Kes armastatud isamaa j2tavad m6neks ajaks, need on desert66rid. Ainult autojuhtdide kolme nelja k6rgharidusega tyybid on k6igest teadlikud, sest Poolas, Byalistokis sai prosti lykatud ja temalt kuuldi, kuidas elama peab. V6tke seda asja ikka nii. Te ei hinda enda elu just eriti k6rgelt. Et seal barankat keerata ja mitte midagi teha, olete valmis koeraelu elama. Annate oma elu mingi 2000 eest 2ra ja konutate kuudis. Kui m6ni helgema peaga h2rra julgeb v2he teisiti ja osavamalt hakkama saada, siis olete pyha viha t2is ja targutate, et pole kodumaa patrioot. Ma olen selliste vanamehe paukudega kyll kokku puutund nagu eelnevalt mainind olen. Enamikul raske joogi t6bi kallal ja v2limus kuudis passimisest t6rts assotsiaalseks muutund. Neid siin alustajaid ka n2inud. Kui neid puukottasid kanda ei lubata, siis j6uab karm reaalsus kohale, et krt...t66d peab ka tegema. Keegi ei keela oma peremehi seal kiitmast. Orjarahvas on kasulik ja tubli, aga siin n2kasel saareriigil on ilusad kohad ka,,,nagu meil Eestiski
Marko
21:23 12.03.2017
Tasa, poisid, ei kakle siin!
to sterling
23:01 12.03.2017
kas sa tõesti pead ennast helgema mõistusega vennaks? postitused näitavad rohkem narrina, kes püüab meeleheitlikult oma lolle valikuid õigustada. UK paremat palka saab palju lähemal ja elamisväärsemates riikides.
sterling
14:24 18.03.2017
Kindlasti saab. Loll valik on see, kui teenid teisele mehele elatist oma vabaduse arvelt ja siis kisad siin foorumis, et Skandinaavia maades on elu kuudis parem.

Muudetud 20.03.17 09:15

Kapukad
08:53 19.03.2017
Mihuksed siis head firmad on kui mõnigi tooks esile kus saab 4-5t € puhtalt kätte ja elamisele ja söögile kulub minimaalselt? Hiigel aegadel sai juttude järgi Lenehan -ja Tansey Transpordis head palka! Igal pool on turg nii ära solgitud BG ja RO poolt.
katus sõidab
18:17 19.03.2017
4-5000 euri puhtalt kätte ja elamine koos söögiga odav. tule pilvedelt alla. jaga kahega ja saad keskmise tasu. norras võib olla rohkem, aga kulutad ka rohkem ja järgi jääb vähem.
Kapukad
20:09 19.03.2017
Kindlasti on firmasid kellel on head lepingud ja ukse taga järjekord! Aga pilvedes peabki käima muidu lepid vähemaga. Näidet ikka ei osanud tuua firma nimel, järelikult pole sa keegi (eelmisele)!
Hiiumaa Krahv
04:51 15.04.2017
Ei tea kas Islandil ka moni veoautojuht Eestist läinud viimasel ajal. Kuidas palgad ja eluolu on.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte