Veoautod ja rasketehnika

Norra talvel ja mitte ainult

adrenaliin9
01:23 03.11.2015
Tervitus kõigile! Tahan kogenumate paluda, et jagaks oma kogemusi kriitilistest situatsioonidest. Küsin sellepärast, et olen avastanud enda puhul, et mõne asja isegi elementaarsema pean perioodiliselt meelde tuletama endale. Kuid kõige lihtsamad asjad õnneks on peas, näiteks "kui ei ole kindel, või ei näe peeglisse tule välja ja vaata". Samuti on ammu selge distantsi mõiste. Teema mõte on õppida teiste vigadest. Näiteks üks härra jagas oma juhtumi sellest, kuidas sattus täishooga tunnelist välja lennates kurvi taga kinni jäänud poolaka peale. Ühr sõnaga õpetage palun neid, kellel ei vähem kogemusi. Pealkirja oli pandud Norra sellepärast, et eriti vajaks infot Norra kohta, rasked kohad, detailid mida saad teada alles siis kui jõuad, jne... Tänud kõigile, kes viitsisid lugeda ja vastata.
dkdjfhh7r
10:45 03.11.2015
Ma jäin ükskord lumme kinni. Mitte rekkaga, aga Nivaga. Olid ajad...
professor_sammaljalg
12:47 03.11.2015
räägi siis lähemalt, et kui palju sa siiani norrat oled näinud ja millise autoga mis tööd tegema hakkad? saab natuke täpsemalt oma piiratud kogemusi jagada äkki.

esmase nõuandena soovitan mitte tõsiselt võtta härrade juttu, kes väidavad talvist norrat põhjusena oma alkoholismile :))) siga leiab ikka pori.
teema autor
15:57 03.11.2015
Norras käisin alates 2013 september kuni 2014 veebruar, 1 kord Trondheim, teine Kaupanger, ülejäänu Oslost lõuna poole kuni Stavanerini. Peale seda ja siiamaani Euroopa. Nüüd saan kolmesillalise Scanni peale 480 hj. Kokku staazhi 3 aastat.
professor_sammaljalg
19:22 03.11.2015
kui see kolmesillane scann on kollast värvi ning asutuse nimi viitab teemaks olevale kuningriigile, siis tasub lisaks talvise norra probleemidele endale selgeks teha ka töövaidluskomisjoni jms asutuste rekvisiidid, läheb kindlasti tarvis.
Teema autor
19:54 03.11.2015
Ei ma tulen allvedajana, ja autot ma pole veel näinudki. Hetkel teise auto peal.
professor_sammaljalg
15:15 08.11.2015
selgitage palun, lahke härra - lähete tööle allvedajana, autoga, mida pole veel näinudki? tundub üdinisti julge pealehakkamisena
..........
16:59 08.11.2015
Julge hundi rind on haavleid täis !
juhiabi
19:26 08.11.2015
adrenaliin9
12:32 12.11.2015
Mis siin julget on siis? See auto on enne töötanud Norras ja minu praegune auto on ei ole selleks hästi sobiv.
professor_sammaljalg
13:10 12.11.2015
adrenaliin9
14:14 12.11.2015
adrenaliin9
14:20 12.11.2015
Tegemist ei ole Norlainiga.
NORLINE OÜ juhataja
18:30 12.11.2015
Lp.professor_sammaljalg
Norline OÜ-s pole töötanud ühtegi autojuhti ja samuti pole Norline OÜ ega Norline OÜ tütarettevõtted kordagi Tööinspektsioonis käinud ning kõik töötasud ja komandeeringud on korrektselt ning õigeaegselt tasutud.
Palun vabanda avalikult siin foorumis Norline OÜ ja Norline OÜ töötajate ees viie (5) päeva jooksul. Samuti kustuta palun oma meeltesegaduses tehtud postitus. Laim ja mustamine on Eesti Vabariigis kohtulikult karistatav (IP aadressi saab ka tuvastada).
juhatajale
19:48 12.11.2015
mis jama sa ajad.
Norline OÜ-s pole töötanud ühtki autojuhti ja kõik töötasud ja komandeeringud on korrektselt ja õigeaegselt tasutud. kui ühtki autojuhti pole töötanud, siis kellele sa need töötasud ja komandeeringud maksid?
juhiabi
20:02 12.11.2015
Inforegistri järgi tundub tõesti usaldusväärne ettevõte :)
professor_sammaljalg
20:04 12.11.2015
mul on tunne, et keegi kasutab siin ähvardamiseks transpordimoguli võltsidentiteeti, sest raske uskuda, et niivõrd edukas ja kõrgeltaustatud isand siia lihtsurelike hulka valgust tuleks tooma.

kes sa oled, oo peltsebul? identiteedivargus on märksa tõsisem kuritöö, kui laim ja halb üte! (muig)
adrenaliin9
20:36 12.11.2015
Kunagi siis, kui ei olnud veel Norline vaid Pro Transport sarnases olukorras keegi vb just Lauri Saks seletas kõigile foorumis kuulujuttude levitajatele tegelikku olukorda (siis oli jutt pankrotistumisest). Mina isiklikult tunnen sealt klubist 1 autojuhti, ja kui teda uskuda siis maksmisega kunagi probleeme polnud. Mis puudutab teisi võimalike miinuseid selles klubis töö juures, siis nendega kursis ei ole. Olgem ikka objektiivsed ja kui on millegi eest sõimata kedagi siis see peaks olema kinnitatud reaalsete faktidega.
professor_sammaljalg
21:15 12.11.2015
minu arust oli kuskil isegi mingi teema, aga parem rohkem sõna ei võta, andmekaitse, laim, euroopa inimõiguste kohus junõu

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte