Veoautod ja rasketehnika

Autojuhtidele kommetest!

Kuninganna
10:25 18.09.2017
Lausa kahetsusväärne on, et peab sellistest häbiasjadest niiviisi avalikult kirjutama, aga mis vaja see vaja!

Ma sain lõpuks siis tanu alla, mees vähemalt pealtnäha tundus küll selline korralik ja töökas, pikka kasvu ja ka noh neis linadevahelistes afäärides selline paras tulijalg. Töötab härra veoauto juhina ja kodus teda õieti ei näegi.

Avanes siis mul kah võimalus lõpuks väljamaale kaasa sõita. Ja ah sa mait mida kõike jubedat pidin ma seal siis välja kannatama. Poolas otsustas siis minu musikene aknast välja vahtida ja ei no mida, aga seda kuidas üks tumedates juustes sirejalgne prostituut mööda teeperve kõnnib!! Ma lihtsalt kukkusin hüsteeriliselt nutma ja teda see isegi ei muserdanud, muudkui aga ajas suust kuidas temal on vaja mingid tunnid täis sõita ja polevat minu asi kui tema teisi TUTTE vaatab. Just nii ta väitiski, jah TUTTE!!

Edasine reis oli puhta untsus. Mul veel küpses selline tore plaan, et Austrias tõmbame piduriided selga ja keerutame veidi tangot või midagi. Mister "Viripill" aga muudkui magas. No mis seal siis ikka, läksin siis omapäitsi lähedal asuvasse ööklubisse (koha nimi oli vist Krazz). See oli nigu mingisugune õudusunenägu. Mingisugused nilbed vanamehed istusid baaripukkidel ja vahtisid minu tagumikku. Leidus siiski ka üks dzentelmen, kes mulle lahkesti joogi välja tegi. Sarmantse olekuga vist umbes viiekümnendates meesterahvas kiitis mu välimust ja oli otsekui filmistaar mingisugusest teisest ajastust.

Kuidas see nii kaugele jõudis ei oskagi öelda, kuid varsti keerutasime juba jalga tantsupõrandal. Kui korraga tundsin kuidas Alfonsi, nii oli vist selle tumedanahalise hurmuri nimi, käsi mulle jalge vahele libises. Just sel hetkel astus sisse minu kallim ja tormas ummisjalu minu tantsupartneri poole. Ma olin paanikas ja ei teadnud mida teha, nii vihane polnud ma veel elus olnud.

Kui me tagasi auto poole kõndisime, siis ma tuletasin härra Armukadedale meelde kõikki neid kordi, kui ta jättis prügi välja viimata või seda rõvedat Poola prostituuti keda ta ammulisui vahtis. Niisiis täiesti rikutud reis sinnamaani.

Asi keeras hullemaks Itaalias. Tulen mina parasjagu tualetist ja mida ma näen, härra jutustab sekretäriga aktiivselt käsi zestikuleerides. See oli siis ühes firmas kus me midagi peale korjasime. Ma siis küsisin üsna valjult, et kas igakord sellised nilbed erootilised reisid aset leiavad. Taaskord sain vaid vastuseks, mittemidagi ütlevat infot. Eesti mehed kohe on vist sellised pikatoimelised!! Küll leitakse aega naisi vahtida ja telefoni otsas "väidetavalt" töö asjus juttu puhuda, pudelisse urineerimisest ma üldse ei taha rääkida.

Ilma liialdamata, mis teil meestel viga on. Kui ma siis palusin Milaano kesklinnast läbi sõita, vaidles Viripill mulle vastu, et see võtvat liiga palju aega ja tuleb jälle neid "niinimetatud" tunde täis sõita! No mis seal siis ikka, kannatasin vaikides sõitu kuni Tsehhini. Seal otsustas ta millegipärast, et on maru tore minna restorani sööma pärast pikka tühisõitu. Terve lõunatamise aja ma lihtsalt tusatsesin. Kui me siis lõpuks välja "vaarusime" ma enam ei suutnud, sõnad lihtsalt lendasid mu suust. Ma vist ütlesin midagi, et: "Tahad sa mind paksuks sööta jah, sulle ju meeldivad sellised pekised tuharad!"

Ma kah ei tea mis talle ei meeldinud, kuid terve ülejäänud kodutee ta lihtsalt vaikis, kuramuse tõhk selline. Kui palju ma olen endast talle andnud, ohvreid toonud ja mida vastu antakse, kena paksu peeru voodist öösel magamise ajal!!

Mure siis selline, et kui teie mees ka niimodi tõretseb ja kaugetes kohtades käib, kuidas ikkagi kontrollida, et ega ta seal teisi naisi ei ürita pehmeks rääkida? Kas on äkki olemas mingisugused kaamerad, mille saaks siis 24 7 tööle panna ja jälgida tema tegemisi (sooviatavalt salaja). Samuti oleks see tervislik, et hoida mehe kulutused piirnormides. Kuigi jah ega seda peab tema auks küll ütlema, et ega ta väga ei kuluta.

Lõpetuseks tahaks veel lisada, et ma leian enda olevat küllaltki avatud mõtlemise ja laia silmaringiga ning ütlemata positiivse inimesena. Ma ei soovinud küll nüüd nutulaulu laulda, kuid see on ikka väga kahtlane, et sõidetakse niimodi omavoliliselt "tunde" täis ja reisist tehakse selline Kolgata katsumus oma pere inimesele!
p6rsass
11:05 18.09.2017
Päris hea anekdoot.pole paha !
aadu-
11:26 18.09.2017
on ikka nõme mees küll, tsurka sai vaevalt naisele käe püksi ja jälle mees rikkus kõik ära, nagu kõik muud asjadki pekki keeras
looder23
11:52 18.09.2017
Tõsi või? Päriselt ka? Mitme mehe "mehed saunas rääkisid" memuaare kokku kirjutasid?
AntiOpel
13:26 18.09.2017
Mille jaoks sellist paska toodetakse? Elus tõesti nii igav? Ja kui see peakski tõele vastama- mis kuradi naine sa oled, et sellist käitumist talud. Aga tundub see ennekõike ikkagi paraja jogana.
td
13:45 18.09.2017
Vahemalt naljakas vaheldus lugemist, siinsele foorumi a-la mis on 29a vana auto tyypvead..
selgeltnägija valerka
14:04 18.09.2017
võibolla oli väike käeharjutus ennem mõne raamatu kirjutust
AntiOpel
14:32 18.09.2017
Teemaalagataja võiks endale muuhulgas teha selgeks ka rekkameeste töötundide nõuded-normid ja siis sel teemal sõna võtta. Kui su rekkajuhist mees ütleb, et tuleb sõita nii või naa, siis sinu asi pole vigiseda seal kõrval, vaid vait olla ja kaasa loksuda. Mina su mehe asemel oleks su Poola piiril maha pannud ja pärast kaasa korjanud, sest sellist virisevat mõrda poleks küll tahtnud läbi Euroopa kaasa tassida endaga. Kiitus su mehele kõvade närvide eest!
Masendav ja hale
15:28 18.09.2017
Mingi Nelli Teataja on siin või?
rekkajuht scanni roolist
16:19 18.09.2017
ega tumeda juukselise prosti pärast ei pea poola sõitma. neid saab juba riia ringil. poolas on valik suurem ja sealt ei sõida ükski õige mees neid pruukimata läbi.
Sihtgrupp ilmus välja
17:46 18.09.2017
Selge- sellised lood on siis mõeldud "rekkajuht skanni roolist" meestele. Oma naine annab ainult peksa, seepärast nad seksuaalselt nii frustreeritud ongi.
Johannes Tuhk
17:56 20.09.2017
Tundub, et see kuninganna on samade kommetega nagu need paljukirutud poola ruberoidid.
Eesti kaugsõidujuhi ennemuists
06:40 21.09.2017
Tore ka siin foorumis muinasjutuvestjaid kohata :)
ddddooo
21:39 21.09.2017
sellist huumorit küll ei osanud oodata, täitsa hästi fantaasia lendab:D

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte