Sisene

TEEMA: EESTIS VALMISTATUD VEOLINDID (METSAMEESTE TEEMA)

22:37 30.07.2018
timbermees
eestis valmistatud veolindid (metsameeste teema)
Tere Metsamehed!
Kuna siin liigub ringi ka üksjagu metsamehi,siis mõtlesin seda teemat arutada just siin keskkonnas. Nimelt mure selles,et hetki tagasi tekkis vajadus uute veolintide järgi.26,5 tolli rehvile.Väga levinud mõõt.Patrioodina otsustasin soetada kodumaise tootja lindid,kes varasemalt oma reklaami spämmimisega silma jäi.Nojah,mõeldud-tehtud! Kuni tehingu sooritamiseni oli kõik väga ilus.Võeti alati telefon ja hiljem helistati tagasi kui küsimusi oli.Ühesõnaga,kõik ilus sai otsa kui rahad üle kantud said.Nojahh,ei osanud alguses miskit isegi karta,lindid peale ja tööle! Kuid siis juba mõned nädalad hiljem hakkasid probleemid tekkima.Esmalt kilbid paindusid ja muutsid kuju. Kahtlustasin halvimat ja helistasin tootjale,et asja arutada. No vot,aga siis juba oli suhtumine teine...et me peame ikka mõtlema ja nõu pidama.Vahepeal on olnud mitmeid vestlusi,mis pole kahjuks kuhugi viinud ja õhku on alati jäänud süüdistus,et ma olen lihtsalt kuritarvitanud nende väärt toodangut...No halllooo mehed,kas mõne kuuga on võimalik siis terve jooks linte vanarauaks ajada nii,et kilbid pooleks murduvad?? Lasin siis tuttaval teha metalli koostise keemilised analüüsid,et välja selgitada,kas ma sain ikka selle,mis kodulehel reklaamitakse. Kvaliteetsed kulumiskindlad materjalid ja tippkvaliteedi!?!?Tulemus oli väga jahmatav,tegemist on lihtlabase konstruktsiooniterasega,millel pole isegi võrreldavat kulumiskindlust,muudest omadustest rääkimata.... Ühesõnaga olen oma murega üksi... Enne veel kui toon selle võrumaalt pärit kurikuulsa ettevõtte nime ja vastutavad isikud siia rahvaette vaatamiseks,oleks oluline teada,kas minu kogemus tõesti oli juhus või ongi kelmus nende ärimudel?
Tänan!
06:25 31.07.2018
................ (registreerimata)
Re: eestis valmistatud veolindid (metsameeste teema)
Tarbijakaitse mis räägib ? Metalli proovid on tehtud ja ei ole mitte see mida väidetakse olema.
07:55 31.07.2018
kmk123 (registreerimata)
Tarbijakaitse ei menetle ettevõtjate vahelisi probleeme ( lintide ostja on kindlasti ettevõte mitte füüsiline isik). Kahe ettevõtte vahel on toote garantii ja muud tingimused vastavalt omavahelisele kokkuleppele .
02:02 08.08.2018
JaanusMo (registreerimata)
Kõige lihtsam on võtta endale hea advokaat ja pöörduda kohtusse. Kui Te tegite metalli tugevuse testid ka ära siis on lihtne. Kohtus nõuate oma raha tagasi. Lisaks pöördute eraisikuna tarbijakaitse ametisse nende testidega ja nad on kohustatud võtma menetlusse sellise asja. Petturite vastu peab võitlema kuna sellised ebaausad firmad kahjustavad tugevalt nii Eesti kui ka metallitööstuse mainet.
08:17 09.08.2018
AR. (registreerimata)
Üks pull lause jäi teemaalgataja vestlusest tootjaga silma: roomikuid on kuritarvitatud! Krt, metsamasina roomik on selline, asi, mis vähemalt uuena peaks igasuguse kasutusena üle elama. Kasutatuna ei tohiks ka väga peale ühenduslülide midagi väga kuluosa, Aga tundub, et antud tootja roomikud on tehtud juustust, üle kullatud ning neid on ilus vaadata suure padja peal klaasi taga.
15:18 09.08.2018
sfdfdfd (registreerimata)
Kas firma nimi on L******n ?

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.