Sisene

TEEMA: GAZ51

20:40 09.08.2020
URMAS8383
Gaz51
Tere. Olen siin aastaid käinud veoautokrossil ja ka sõita saanud. Ja perekonnas sõidab kaks inimest Gaz 53. Mõtlesin siin ,et miks mitte samuti sõitma hakata aga mitte 53 vaid gaz51. Mõtlesin ,et siin targemad inimesed saavad ehk aidata juhendada mitte kohe maha tegema et sa täitsa loll 20000 euri on sul vaja. Mõtlesin et esimene samm oleks,et ostan komplekse ha 51 ja liiguks siis edasi? Kas see olekse õige samm,et alustada oma teed veoautokrossi poole.Ma võin seda autot ka paar aastat ehitada,pole seda raha et kuuga valmis oleks.Okeks väga äge kui keegi,aitaks ja veidi suunaks.
22:27 09.08.2020
looder23
Re: Gaz51
ei noh, kui huvi on, siis ikka võib ju ehitada ja möllata. abi ja suunamise poolt pead pöörduma juba tegijate poole. ma arvan, et nad aitavad heameelega nii jõu kui nõuga. ei usu, et nad sellised omaette nokitsejad on, et kui lähed nõu küsima, et siis ainult vihaselt mörisevad vastu. on olnud omalgi võimalus vasalemmas ralli gaz 53-ga paar kiiremat ringi teha. tolle omanik oli küll igati lahe säga. arvan, et nad ainult tervitavad konkurentsi suurenemist.
07:55 10.08.2020
midagi siin ei klapi (registreerimata)
Re: Gaz51
peres 2 inimest sõidab, ehk on ringis sees , aga infi ei anta?
12:23 10.08.2020
. (registreerimata)
Re: Gaz51
No kui peres..kaks inimest sõidab..siis peaksid meile info jagama pigem.
19:40 10.08.2020
Jokkvärk (registreerimata)
Re: Gaz51
EAL lehel veoautokrossi kohta kogu info olemas.
Osta auto ja ehita tehnilistele tingimustele vastavaks. 2022 alates (vist)peab olema kabiinis ka turvapuur (joonis on igatahes olemas). Näitad tehnilisele komisjonile ette ja saad sõiduki tehnilise kaardi (muidugi eeldusel, et nõuetele vastavalt ehitatud). Ostad võistleja ja registreerija litsentsid, registreerud võistlusele, maksad stardimaksu ning oledki sõidumees eeldusel, et vanust vähemalt 15aastat.
Edu ehitamisel ja ootame starti.
PS. Kui nüüd ehitamise mõte keeruline tundub, siis mõnda "krossika raibet" ostma minnes veendu, et ostad tingimustele vastava asja.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.