Veoautod ja rasketehnika

metsaveoautojuhiks

zunnar
23:30 08.05.2005
Kas leidub ka neid, kes oleks valmis õppima metsaveoautojuhiks? Praeguses tööturuolukorras on küll nii, et head autojuhid on kindlalt paigas ja need, kes tööd otsivad on reeglina probleemsed (valdavalt probleem töösse suhtumisega). Noored eriti metsaveoautojuhiks ei kipu, sest töö pole kaugeltki nii auväärt kui rekkajuhiks olemine. Minu küsimus on: kui firma tagaks Sinu koolituse ja seejärel Sulle töö Eestis, mille tasu on võrreldav rekkajuhi tasuga välismaal, kas oleksid nõus hakkama metsaveoautojuhiks?
Tõsise huvi korral jäta oma kontaktandmed.
KAAREL
00:25 09.05.2005
Tõsine huvi on olemas.Koolitus on läbitud.Metsarekka olemas aga pole firmat kellel oleks puid mida vedada.
Veix
08:32 09.05.2005
Siin ka yx tõsiselt huvitatu. Kas töö võimaldab "õhtaks koju naese manu" ? Kas selleks erikursus( pole nagu kuulnud), kaua väljaõpe võib aega võtta? Kas tehnika korralik? Mulle saab meilida : [email protected] või hel.peale 16.00 5012861 Tänan!
Taavi
18:44 09.05.2005
Päris huvitav küsimus. Aga rohkem huvitaks mind konkreetne pakkumine. [email protected]
lemmings
18:55 09.05.2005
ka mina olex paris nous sedasorti tood tegema, autoga soita meeldib :)
zunnar
08:06 10.05.2005
lemmings,jäta endast kontakt.Võtan kõigiga mingi aja pärast ühendust.
Andy
17:21 10.05.2005
Liiga vara tuli see.....ma alles teenin CE jaoks raha:(
r.r
17:42 11.05.2005
Kus eesti nurgas see kontor asub ja milline on tööriist
Crissu
19:40 15.05.2005
Mis auto?
Kus firma asub?
palju palka maksad?
mitu tundi tööd nädalas?
zunnar
09:38 16.05.2005
Asume Lõuna-Eestis.Uued autod.Palk vastavalt võimetele.Hetkel töötavad juhid 23 päeva,tunde reguleerivad ise aga mitte alla 270 tunni kuus.Hetkel olemas üks vahetus juht.Viimase kuue kuu keskmine palk 18000.- krooni kätte.
maru värk
09:00 30.05.2005
mis te varastate seda metsa,et nii kõvad numbrid tundides ja palgas.ikka ajame kettad lõhki ja puha!
kah rekkamees
19:45 30.05.2005
eks ikka keegi tahab tulla. omal ajal oleks isegi tulnud kui keegi oleks pakkunud.
renomees
23:18 30.05.2005
Kas jutt käib HANDIST?Kuidas ühendust saaks võ[email protected]
sd
10:46 31.05.2005
palk on peris hea, arvasin et väiksem.
rekkamees
19:38 31.05.2005
metsaveoautojuhi amet on minu jaoks küll liiga igav amet. kogu aeg need metsavahel kaerdamised on jamad. ja vaata graafik on ka jama. enamus masinad sõidavad kolmes vahetuses, ehk siis iga mees 8 tundi päevas ja nii vahetatakse auto 3 korda päevas, mis tähendab ka öötööd ebamugavates tingimustes. kui aga oled pikamaa-autojuht, siis seda probleemi pole. sõidad kogu aeg oma masinaga; kellegagi autot vahetama ei pea; ja sõidad vastavalt oma võimetele. metsaveoautojuhi töö on niisiis väga jama ja palgad on ka seal jamad. enne sõidan 15 000.- eest pikamaaveoautoga kui 20 000.- eest metsaveoautoga. loomulikult on see iga ühe enda maitse asi aga mina olen oma vitsad kätte saanud ja enam ei kavatse metsaveomasinaga sõitma minna.
zunnar
07:52 01.06.2005
Sina maru värk ei tea midagi ei metsa varastamisest ega ketaste lõhki sõitmisest.See et meil kettad natuke lõhki lähevad on normaalne,kellel ei lähe. Ma arvan et me oleme paras arengumaa ja meie käest ei saagi midagi enamat nõuda.Kümme aastat tagasi võis soomlane autot juhtida 14 tundi.Metsa varguses pole meie firmat mitte kunagi isegi süüdistatud.
maru värk
11:00 12.07.2005
kehva tunne on,kui intspektorid tulevad metsa serva ja tembeldavad sind-lihtsat töömeest metsavargaks.nii et üht-teist tean varastamise kohta.kui teil tõesti puhas värk,siis müts maha.aga kui udu ajate,siis kummid tühjaks!
huviline
13:47 13.07.2005
Oleks igati nõus seda pakkumist [email protected]
koppe.12
23:15 10.04.2011
Paraku loetakse sind kohe "probleemse töössesuhtumisega juhiks" ka siis, kui sa ei ole soovi seadusi rikkuda ning ei lähe sõitma tehnoseisundile mittevastava ning ülekaalus oleva masinaga või juhul, kui seadusega lubatud sõiduaeg on juba täis, st lõhkise kettaga.
rooma1
22:55 12.04.2011
Tean ja tunnen seda tööd ja olen nõus ka 3 vahetust tegema ja ikka kettad lõhki ei lähe .Aga,et nõnda tööd teha siis peaks ka palk olema 3x suurem mis motiveerib kõike seda.18000 on loomulikult vähe,Olen täis karsklane ja mittesuitsetaja ning soovin teha tööd aga mitte targutada.Meil nii või na.Eesti riigis on üldse midagi teha väga raske,sest kõigil on eesmärk kellelgi nahk alati üle kõrvade tõmmata.Aususega ja kongreetsusega teevad väga vähe tööd.Mina sellepärast ei müügi oma teadmisi,tahet nii odavalt.Kui on soov siis kirjuta.
mees metsast
21:29 13.04.2011
tibla kari tavaline vingumine. 93 metsas ja euroopa läbi käidud igal pool omad head ja vead mis klubist jutt . hant või iriscorp
ennnu
21:02 19.04.2011
[email protected]

huvi olemas, asun lõuna-eestis, ce ja ametikoolitus olemas, kuid mida pole, on kogemus metsaveokil ja töötamine haaratsiga. ei põlga ära metsa vahel manööverdamist ja kaalubusside eest pagemist.politseis paturegister samuti puhas...

ootan huviga
sisumies
19:20 20.04.2011
28a sõidanu metsaveo autoga soomes rootsis ja eestis 18000eek ei sõida 3200euro kätte kuus ni sõidan
eestis.
19:50 20.04.2011
Rootsis saame ikka sellist palka kätte , nagu 3,2 tuh.eure. Eestis ei tea mis palgad metsakatel on täna.
ah soo
20:29 20.04.2011
Olen ka soomes tööl ja äkki on kohta metsaka peale? Oleksin ka nõus 2500 kätte sõitma!
Tegelikult tulge inimesed maa peale. Üle 1600 kätte ei maksa eriti keegi kui päevarahasi ei lisandu. Soomes on tunnipalk ja mitte keegi ei lase sul kettaid lõhki sõita ja ei maksa selle järgi palka!
Siidiuss
20:53 20.04.2011
Ketast ei ole vaja lõhki sõita. Vana ketta viskad prügikasti ja pned uue ketta sisse ja sõidad jälle nagu õige mees!
volvo500
21:06 20.04.2011
vaadake postituse kuupäeva ka 2005 a
volvo500
21:14 20.04.2011
jah sellistest meestest metsakajuhti ei saa isegi aastaarvu ei näe vähem siis teed metsas mis jube kitsas
ja veel niipalju et eesti metsakajuht teenib täpselt niipalju kui tööd teha viitsib või palju seda on 600-2500 eurini

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte