Veoautod ja rasketehnika

B-kati kaubikumeeste palgad

Kukeste
18:00 22.08.2005
Tervitus.
Huvitab mind üldises plaanis, kui suured on näiteks tln linnavahel kaubikutegav kurseerivate kauba laialitassijate palgad keskmiselt?

Ette tänades,
endine veoka mees
02:57 23.08.2005
kehvad üldiselt 5000 netto,kuid pole seda roclaga jamamist ,kui pead ikka oma tonniseid euroaluseid kangutama siis lõpuks viskab kopa ette küll.Eriti vastikud olid suhkru ja jahu alused sest need olid hullult rasked ja paberist jahukotid kippusid katki minema ka nii et terve auto sodi täis.Ja tihti ladudes pakitakse kaupa nagu jumal juhatab ja tee peal laguneb lihtsalt alus laiali.Viimaseks katsumuseks olid mingid leivatööstuses kasutatavad siirupi pütid ,mis hakkasid tee peal lekkima kuna keegi lollpea oli laos veel püttidele mingid jahukotid peale ladunud ja see raskus vajutas püttidele lõhed sisse.Nüüd olen kaubiku peal ja pole enam mingit jantti koormatega ja töö on hulga lihtsam aga palk on ka väiksem ,kuid selle elab üle.
muhv
03:14 23.08.2005
raudselt tuleb mõni kes väidab , et teenib 2o kilo kuus, selliste ego ei talu ju kriitikat.
to muhv
10:41 23.08.2005
irw sa teenid kilodes palka we
ekspress
12:12 23.08.2005
4000 sain mina. Mõttetu rabelimine oli. Peale katseaega läksin minema.
ls
12:20 23.08.2005
tean et saksaautos saab pärast u aastaajast töötamist erinevaid juppe uue bussiga laialivedav inimene u 10 000.- kuus
margus
13:55 23.08.2005
eks ta sinna 4-6 vahele jääb...rohkem vaevalt saab...ise saan mingi närused 4000...mõtetu rabelemine,peale selle pead koorma eest vastutama,kui midagi on valesti pandud siis oled ikka sina kellet aru päritakse jne jne jne...alguses oli küll huvitav aga peale 3-4 kuud viskab tõsise kopa ette...vähemalt sellise palga eest,igasugu ilmaga pead veel välja ka kobima..üldiselt on üks nüri töö.
kaspa
18:35 23.08.2005
mina olen ühes restos.tööle läksin osteti tutikas boxer.palk 7800 puhtalt +üle ja õhtutunnid ja nädala vahetused.kuus umbes-130h.ja
loomulikult altuura.hea mugav liigelda ja iga tahes mugavam kui mingi rekkamees.kui ka kuude viisi sõidus olla teeniks ka müstilisi numbreid.et iga tahes kasulikum kui rekka juht olla.rekkamehed vannuvad ka nende roklate peale ,et kuradi raske elu.mina aga võtan paar kasti näppu ja ok
rekka värk on jama
19:41 23.08.2005
TO kaspa.
mul tuttav sõitis rekkaga eesti-siseseid otsi. kuus sõitis 7000 km maha ning sai selle eest närused 7000 krooni. kusjuures päevad olid umbes 12-14 tundi pikad. laadimise eest ei makstud *****gi. kuua aega sõitis ja siis tuli ära.
Hetkel sõidab kaubikuga (kuna ta ei pea toidukaupa vedama, siis on rahul. vastasel juhul poleks seda tööd vastu võtnud), päevad 8 tundi maximum pikad. Palk pole küll kiita, 5000-6000 juurde umbes tuleb aga 10 korda etem, kui rekkaga rabeleda 14 tundi päevas ja saad ainult sandikopikaid.
rekka värk
20:07 23.08.2005
kas te mugavad mehed olete yldse kaubikust suurema autoga s6itnud?
kaspa
21:05 23.08.2005
TO REKKA VÄRK:kõrval olen küll istunud ha mugav ja huvitav .seda raha mida ma saaks kuude viisi sõidus olles ma küll kulutada ei raatsiks.
peale paaritunnist tööpäeva istun ma kodus jalad laual.aga olgem ausad
miks rekkamehi nim koerakuudi asukateks kas see siis ongi mugavus vä.
ja kui viitsimist olek ja istuks kuskil mööblipoe juures ja teeks tallinna vahelisi otse teeniks sellist raha et....aga kaubiku juht muutub oma tööga laisaks ja ei viitsi altuuraga vaeva näha
rekka värk
21:55 23.08.2005
kui sa paari tunni eest 7800 ja veel peale saad siis mulli on ju teistele hea ajda.ja olgem ausad neid mööblipoe juures seisvaid kaubikuid olen näinud mis muudkui seisvad.ja kui sa rekkaga tallinnast tartu s6idad siis roklaga ringi kimamine vist käib asja juurde.kaugs6idu autojuhid sihukse asjaga ei tegele.ja laisad ei s6idagi eestist välja kuna nad ei viitsi sest nad on laisad ja on väljas pool eestit toimuvast väga,väga kaugel.
kaspa
22:36 23.08.2005
TO rekka värk.kulla mees mööbli poodide ees seisvad vennad teevad 4
või rohkem 300eegust otsa päevas . ja kuus valge inimese kombel 22 tööpäeva nii ,et mis see palk siis tuleb.4h läheb umbes 4 otsa peale,
ülejäänud aja istud kodus ja vaatad plasma telekat mille diagonaal on
märksa suurem kui rekka pildimasinal.
rekka värk
22:50 23.08.2005
kui plasma siis plasma,kulla mees.
guits112
11:26 24.08.2005
mes ajast rekkamehed roclaga möllavad
guits112
11:26 24.08.2005
mes ajast rekkamehed roclaga möllavad
kaspa
12:49 24.08.2005
mul maja vastas kaubalaod.öösel tulevad uhked skannid pika haagisega
kohale ja hakkavad roklaga kolistades kaste maha tarima.
R.K.
12:59 24.08.2005
ärge solvake rekkamehi. rekka, ehk siis eesti keeles vedukauto on mõeldud vist ikkagi haagise vedamiseks.
Eesti keele filoloog
13:26 24.08.2005
Rekka ehk eesti keeles sadulauto.
MB
19:29 24.08.2005
kui sul endal korralik kaubik siis võib teenida ka 15 000 eek kuus ,endal on mersu sprinter ja on leping ühe firmaga veoteenuse osutamiseks ja seepärast on tagatud stabiilne sissetulek .Samas tavalisele kaubikujuhile keegi eriti üle 5000 tuhande ei maksa.
kaspa
20:56 24.08.2005
to:mb ja see on küll norm kui veel täitsa leping ka veel olemas.bussi
peale veel reklaamid ka liising makstud ja voilaa
eh
21:09 24.08.2005
Mõtlen ka praegu sama, mida kaspa. Kui veel bussile reklaam ka panna, siis võtad maksimumi juba masina võimalikust sissetuleku allikast. Seetõttu ma üldse ei imesta, et võib teenida 15 000 eek kuus.
sallu
21:15 24.08.2005
aa mina teenin näitex kaubikuga sõites päevas pea 1800 eeku vahest tuleb isegi 2500 eeku ja ärge hakkake mulle jälle ajama et ei usu jne kes usub see usub kes mitte see mitte!!!
MB
21:18 24.08.2005
Liising tuleb ikka endal maksta,samuti kütus ja remont aga kuna auto on suht uus ,siis pole ta veel suurt remonti vajanud .
pläsma to kaspa
07:16 27.08.2005
ja yhtegi maksu see sinu poolt kiidetud sihvksid krõbistav mööblipoe ees seisev seltskond muidugi ei maksa?lakk-king ja dressipüks käib asja juurde....
To sallu
10:00 27.08.2005
Ütle mulle firma nimi, kus sa 1800 või isegi 2500 päevas teenid. Uurime järgi ja vaatame, kes räägib õigust.
margus
13:45 27.08.2005
irw...1800-2500kr päevas :D :D selline päev võib sul kord 2aasta tagant olla. jõudu!
TÖÖTAJA
13:34 04.05.2015
Tere

Aga kuidas nüüd nende kaubikujuhtidega lood on, plaan endalgi minna
..............
15:04 04.05.2015
Veohinnad nagu on, 6 päeva nädalas hommikul 6 alustada ja õhtul 5ni välja, selle ajaga vead pirukaid/toidukaupa(hommikune ring), siis vead mööblid, köögitehnikat, alakohooli jne. Töid ja firmasi on erinevaid kuid üldiselt on vedaja haaranud kõigest kinni. Kui läheb hästi õnnestub ka leida koht 8-5ni ja nv. vabad. Palka 1000 eurot kätte võid ainult unistada, kuid on ka erandeid . Suvel tõmbled nagu idioot kui on seost toidukaupade ja alkohooliga.
Külmutatud kaupa vedades tapab nõrgematel tervise, nahk märg lendad külmhoonesse, siis kaup peale ja päras sõelud pluss 30-35 välisteperatuuri ja kongi pluss 4 kraadi vahel.

kaubik 3
16:40 04.05.2015
Palgad on üldjuhul madalad,vastutus aga suuf.
Kui midagi tööd ei ole mine lükka selveris kassas raha kokku. Hea istuv amet.
Kui kaubiku teenuse hind on 12-14 eur tund siis saabki niiniumpalka maksta.Rohkenaks ametlikuks palgaks ei jätku.
Hea töö eest pistavad väikefirmad sulle sularahas plalgalisa.
Normaaltöötundidega kuus teenib kaubik kuus 2000eur käivet ja kui maksta autojuhile kätte 1000 eur siis palgafond umbes 1600 eur,lisaks autoliising 400 ja kütus 500 vähemalt.Lisaks auto hooldus ja muud ettevõtte jooksvad kulud.
Nagu ei tule ots otsaga kuidagi kokku.
Banaanivabariik ja olematud veohinnad.
Kõik tahavad saada suurt palka.
Kaubikul saab inimese palka maksta kui teed 2 inimese töötunnid kuus üksinda.
siiidiusss
19:44 04.05.2015
Vaibavedajad saavad tonni kätte.
stammer
20:22 04.05.2015
Kui see kaubiku omamine nii suur kahjum on, siis miks ikkagi neid nii palju on?
Enamuses on vist "ühemehe firmast" omanikud ise roolis, aga kohtab ka palju 20-30 aastaseid rulle. Ja vaadates nende sõidustiili, vaevalt et ise omanikud on.
kasbek
13:35 05.05.2015
kaubikuga tööt tegemine on mõtetu. eriti kui teed teenust. klient nutab sul juba 10 eurise tunnihinna juures. rohkem ei maksa. ja ega eriti polgi midagi vedada sest suured tegijad peksavad hindu alla. võid ju sõita odava-odava küttega ikka ei suuda tartusse alust 15 euriga viia. kui võtta kaubiku kandevõime 1500 kg siis saadgi 2 alust kaupa. edasi tagasi 60 euri? 8tunnise tööpäevaga? lisaks kütus, kulud? mõtetu teema .
Juo
22:18 18.03.2017
Ma ei oleks ise ka uskunud et kaubiku juhina on võimalik teenida. Ise saan keskmiselt 1200 kuus. Sitemad kuud on 1000-1100 ja paremad 1300+
Töö laias laastus 8-17.
Kliendid on 90%ulatuses sõbralikud ja toredad
Ühe bussi päeva käive keskmkselt 180 euri ja kilometraazi koguneb keskmisrlt 200 ka 300 vahele
hyvva
00:45 19.03.2017
Sellise palga eest sõidaks isegi.
...................
10:16 19.03.2017
Tööd on niivõrd erinevad, et kindlat reeglit pole. Üks tõmbleb hommikul 05.30- 17.00 õhtul (päeval erinevate ringide vahel hetk hinge tõmmata) saad ka 800 kätte, sellest vähemalt veerand või pool mustalt, tehnika nii ja naa. On ka firmasi kus sõidad ja vead reaalselt mõni H. mõni päev ei sõida üldse ja saab sama raha. Üle 1000 kätte on saavad selles valdkonnas võibolla 5% normaalse töötempoga, tõmmeldes nagu idioot ja ennast tappes saab kah jah suurema nubri kuid see raha pole seda väärt. Paljud on ise omanikud ja sõidavad ise oma ainukese autoga ja tööpäev on 6-7 päeva nädalas.
Külmikuga Eesti-Poola-Saksa tõmmata 50-60 euri päevas, seljas on 1,5-3t. külmutatud kala ja päevas sõita 800-1000km, "magada" autos ei ole samuti teab mis meelakkumine. Kopsik katusel EST. number oled saksas kindlasti polizei pilgu all . "Bitte Folgen" , parklasse, kaalu peale ja siis jagele miks on sul 500kg asemel 1,5t ülekaalu...ja siis ootad kui ülemus sebib 3 masinat kelle vahel kaup ära jagada ja saaks liikuda ära.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte