Veoautod ja rasketehnika

film

eylandt666
11:34 30.12.2006
see küll kaugema aja teema aga 2010 valmib eesti saksa film rekkatest.tegevus käib nii eestis kui saksas.kokku tuleb 3 filmi esimene film räägib poolhaagistest,kaalumajast,teetöölistest,laadimisest jne. teine film räägib põhiliselt ainult ülegabariidilistest ja kolmas räägib sellest kuidas neid 2 filmi tehti ehk lavatagused.vot nii.
arto
12:47 30.12.2006
milleks sellised filmid ka head on? kas poolhaagisest tuleb täispikk mängufilm, poolteist tundi tõelist märulit?! ma ei saa aru, keegi seletab ehk
Killer
15:58 30.12.2006
Ilmselt õppefilm,kus saksa fahrer õpetab eesti "rekkamehele",kuidas haagis(ele) taha panna!
to arto ja killer
13:04 31.12.2006
ei ole õppefilm vaid niiöelda dokkar praegu juba plaanime kuidas ja mismoodi täpselt kõik välja hakkab nägema.me pole ****D et paneme haagisele taha aga noh ega ka keegi sul (killer) seda ei keela teha või mis.tänapäeval ju kõik võimalikmilleks head on?eks ikka selleks et need kes mõtlevad et tahaks kah kunagi rekkajuhiks saada siis saavad sellest aimu.
Killer
13:26 31.12.2006
Nali oli ju! Idee pole teil kinomeestel paha,soovin edu!Kui dokkfilm,on veel mingit lootust tõepärasusele,aga mängufilmiga ei tasu riskida. Olen suur filmihuviline ja ilmselt näinud enamust rekkaelust tehtud filme alates "Valgejoonepalavikust" kuni uuema Vene filmini(nime ei mäleta,midagi "asfaltimaffia" taolist) Puudub tõepära,palju faktivigu,ilmvõimatud tehn. ja muud olukorrad jne. Meie elu pole seal ketta taga nii igav midagi,et ühe dokkfilmiga kõike näidata,aga-edu teile !!!
to killer
18:11 01.01.2007
tänx kui soovid edu!!! edu on alati vaja, aga me siin arvasime et võiks teha midagi itaalia mägedes ka dok filmi rekkatest kui nad seal tõusudel mägedest üles ei sa või midagi sellist.aga kuda ma endale sellist filmi Valgejoonepalavikust saaks ????või ültse mingit rekkateemalist saaks natsa infi!??!!24da teha
rixs
18:16 01.01.2007
tere kas ma saaks ka filmis osaleda olen praegu 17 a vana aga 2010 olen vanem. oman juhilube ka praegu alles (piimakaid) kuid kui 18 saan siis teen uued eksamid!!mind väga huvitab filmimine millestki põnevast ja kuskil eu-s!!!!
lasteaed
20:02 01.01.2007
pluti-pluti titakesed, tehke siis head filmid valmis, kuidas rekkad itaalias mäest üles ei saa ja saksas koormat laaditakse, irwirw


mida te tatid luuletate, koduseid töid või kohustusliiku kirjandust pole või?
ice1
23:12 01.01.2007
Selle filmi pealkiri eesti kinodes oligi "Valge joone palavik", aastaks pakun mälu järgi 76-78. Konkreetselt seda filmi pole enam kuskil kohanud aga kui kasvav noorsugu soovib vaadata "sellist filmi Valgejoonepalavikust" siis "selliseks" oli ka "Kummipiilu" Kris Kristofersoniga (vist oli selline kirjapilt) peaosas, pakun aastaks 82-84, aastaarvud on meie kinodes jooksmise aeg. Aga alustage parem praegusaegsest filmist "Autod", saadaval kõigis hästivarustatud kauplustes.
to rixs
10:27 02.01.2007
MUIDUGI võid meiega kaasa tulla reisile.olekski tegelt abi läind filmimisel vaja.filmi nimed on siis järgmised mis valmima 2010 hakkavad me oleme vaidlend kas on "LKW in der autobahn" ehk eestikeeles rekka kiirteel või "LKW fahren in der autobahn" ehk rekka sõitmas kiirteel emb-kumb kuid 60% vist tuleb ikka esimene variant.see film räägib siis poolhaagistest mida koguaeg sõitmas näete.seal tegelasi kui selliseid ei ole kuid juttu tuleb seal itaalia mägedest nagu üks filmi tegijatest juba siin eelnevalt rääkis siis veel kaalumajast teetöölistest (kongusninadega) ja palju muudki veel aga teine film kannab pealkirja "convoi exceptionnel" täpset eestikeelset tõlget kahjuks ei tea ega saagi teadma.kuid lähme 2 autoga üks neist sakslaste loodud volkswagen sharan hea auto või mis lööme kirjad peale ja sõidame kogu aeg koos ning teine auto on ka saklaste loodud kuid hoopis transporter.ehk siis kaamera auto.no ja kui sa kaasa tahad tulla ehk annad oma telefoni numbri kust sind kätte saab
Killer
10:31 02.01.2007
Tõe huvides-mäletan,et eestikeelne pealkiri oli just nii kokku kirjutatud:"Valgejoonepalavik",kummipiilu pealkiri on "Konvoi".Neid ja teisi vanemaid filme näitab vahel saksa RTL,olen juhtunud nägema.Kui filmi tegemise plaan tõsine,tasuks kindlasti võtta kampa üks juht,kes aitaks rumalaid vigu vältida. Edu teile!
mida te ajate?
10:59 02.01.2007
mingid alaealised, kes pole elu sees ei kaamerat käes hoidnud, ega ka ratsionaalset mõtet omanud, juhieluga lähemalt kokkupuutumine jääb heal juhul 7-8 aasta taha, kui seadus võimaldab lubasid teha, ajavad pada mingi umbluu filmi tegemisest?

kuulge tavai, ma tulen ka kampa, ma usun, et te oleksite rahul, kui ma oleks rezhisöör-operaator-peaosaline, eksole, loomulikult jätan ma oma numbri!

www.mudila.ee/muinasjutud on teile paras koht, ärge palun siin risustage
ice1
14:14 02.01.2007
Loomulikult oli kummipiilust kõneleva filmi nimi "Konvoi". Ja seda olen ka ise kavades näinud. Veel praegu Kritofersoni nähes sähvatab esimese asjana "Kummipiilu" ja alles seejärel "Konvoi". "Valgejoonepalaviku" õigekirja ei mäleta küll üldse-kus ja millise pealkirja all ta Saksa kanalites jookseb?
rr
14:28 02.01.2007
ei viitsi registreerima hakata ja uut teemat tegema aga kus tallinnas on hea valik veoauto tarvikuid, ülevaatuseks vajalikku jne
Killer
18:42 02.01.2007
Kahjuks saksakeelset "palaviku" nime ei mäleta( (s)ilm oli naa udune,sorry!) Aga mul veits piinlik,et mina vana mees olen vist mingitel teletupsudel lasknud oma ***** viludaks tõmmata olles nii õhinas nende filmi tegemise ideest ! Parsse,kui piinlik!
Huilgav Hull
20:50 02.01.2007
to Killer:ära tee väljagi.need jah mingid kõurikud,kes paar aastat vanaisa kaameraga ülegabariitseid vedusid jäädvustanud ning nüüd kõvad filmimehed.unistused pole keelatud.
to killer ja huilgav hull
10:43 03.01.2007
***lgav hull sina vist oled tõesti liiga palju a-rühma vaatand et sealt nimi ***lgav hull pärit ju.eks sa siis vist ise mingi kõurik kui ise ei oska filmi teha siis kommenteerid teisi ja teiste tegemisi.kui ma tahan filmi teha siis ma selle ka teen aga sulle ikka ju ei näita.või tõesti pean ma sinu käest luba küsima isegi kui si**le lähen.ära ülbitse siin.see rohkem mõeldud rekkajuhtidele.mine näiteks www.meieoma.ee sealt saad tegevust.
ja killer me pole mingid teletupsud sest tinky winky ju gei.aga meie mitte.pole midagi kui sa filmi saksakeelset pealkirja ei mäleta küll kunagi ikka meelde tuleb.mul juba üks film on kings of the road.hea aga lühike
HEA MEELEGA PANEKS TEEMA KINNI AGA SEE VIST POLE SIIN VÕIMALIK.
sest mõned lihtsalt nii palju tarkust täis et üle ajab.
Huilgav Hull
18:40 03.01.2007
tead teemaalgataja:kui siin keegi ülbitseb,siis oled see sina.vaata seda pilti:www.zone.ee/jorgeneylandt/kaust1/P8080006JPG?2
kas see neoonvestiga mees tuleb sulle tuttav ette? see on tore ja tubli mees.kahju oleks talle rääkida, kuidas tema noor sugulane automeeste foorumis haugub autojuhtidega nagu koer.(see pole ainult selle viimase kommi põhjal öeldud)meie teame ja tunneme oma tööd.sina aga saa täiskasvanuks.
PS.sellise suhtumisega pole sa JTH Erivedude õuel eriti oodatud.
to huilgav hull
15:14 05.01.2007
sorry =( aga see on Ülo.ma pole tema sugulane kuid ta on tõesti väga tore ja tubli mees kuid see on veel vähe temakohta öeldud.ta on palju tublim kui arvata oskame.mina austan Teda väga.kas Sa ***lgav Hull siis töötad JTH Erivedudes w.võib olla ma isegi arvan kes sa oled ja ma arvan et mul ka 1000000000% õigus..........=) kuid Tema ameti tahan küll igatahes kunagi üle võtta.ja mis puutub JTH Erivedude õue kohta siis vist tõesti.....koeradki hauguvad minu peale.aga eks nad täida ju ka oma ülesannet.sry kuid ise ei saanud aru et ma siin ülbitsen aga võib olla see tõesti nii välja näeb kuid uskuge.ma olengi selline ja iga minu sõda ei tasu ka nüüd päris südamesse võtta.sest ma olen juba kord selline.midagi pole parata kahjuks.head päeva jätku ***lgav Hull kuid see nimi ei sobi sulle.ja ära mõtle et ma jälle ülbitsen.........nii on raske elada kas tead
Huilgav Hull
19:29 05.01.2007
OK.matame sõjakirve maha,kui sulle sobib.ma annan sulle kaks soovitust:
ära müü selle karu nahka,kes sul veel laskmata on ja
rääkimine pidi hõbe olema...
kasuta neid targasti.
ma pole kindlasti see kelleks sa mind pead,sest ma ei tööta JTHs kuid ma tunnen sealt kõiki. ja ka koerad ei urise minu peale.(mõne auh ikka teevad muidu poleks nad koerad).edu ja jõudu sulle.
to Huilgav Hull
13:41 06.01.2007
Tore.Sest mulle ei meeldi kellegagi tülitseda.mis sa sellega mõtled et ära müü selle karu nahka.kes sul veel laskmata on.aga ma arvan et ega JTH Eriveod ilma asjata kaks minu tehtud pilti kalendri peale ei pannud.või mis??eks sa siis nimeta mõni keda sa sealt tead.edu ja jõudu sullegi.
Huilgav Hull
01:36 07.01.2007
sa nõnda noor alles ei saa pahaks panna,et sa sellest kõnekäänust aru ei saa.aga pole viga küsi Ülo käest tema kindlasti teab.pole kunagi seadnud kahtluse alla sinu pilditegemise oskust vaid sinu teemaarendustesse siin foorumis suhtun väikese huumoriga.
tean sealt kõiki praegusi ja enamust endisi autojuhte,kontori poolt ja töökoda ja sind ka:viimati kohtusime möödunud suvel.kui järgmine kord tuleb,siis tutvustan ennast:tere mina olen see ...hull.see ,et ma tunnen sealt kõiki tähendab seda,et ka nemad tunnevad mind ja kui kokku saame on meil millest rääkida.ka mina olen roolis(kuigi sina seda ei usu)
OK.lõpetame selle kahekõne selleks korraks ära,laseme teistel ka rääkida.
kohtumiseni.
to Huilgav Hull
16:34 07.01.2007
Jah kuid kui su nimi algab a tähega ja nimes neli tähte siis tean sind.Seljuhul oleme tõesti suvel kohtunud ja päris mitu korda.ega ma tegelt päris proffessionaal pole pildistamises kuid siiski mulle see hobi meeldib.laseme teistel ka rääkida olgu
ahikas20209
18:12 10.03.2011
kas see film sai muidu valmis või?
Ford?
20:30 24.03.2011
Valge joone palavik, vist see:
http://www.imdb.com/title/tt0073896/
Kavatsen ära vaadata, nendel 70 ndate autofilmidel on oma sarm minu jaoks.
Avo Jagomäe
22:55 16.10.2014
Soovin teada, kuidas seda filmi leida ja vaadata saaks
AR.
08:07 17.10.2014
Võiks arvata, et filmitegijad oskavad ikka õigesti eesti keeles kirjutada ka ja austavad grammatikareegleid. Kuna ma seda aga ei näinud ja ega see sisu ka teab mis asjalik polnud, ei julgeks ma midagi asjalikku ka sealt oodata. Tõesti- kaks filmi Saksa bahni peal sõitvatest "rekkadest", kongus ninaga teetöölistest ja mis veel- selleks, et film vaadatav oleks, peaks sisu ikka veidi asisem olema. Ja noh, teema ise ka aastateks soiku vajunud, seega vist võib selle filmi "tehtuks" lugeda.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte