Omavalmistatud LAI / tugevtatud vedrustus

Liik: haagis
Keretüüp: haagis
Esmane reg: 09/1995
Sildade arv: 2
Värvus: hall
VIN-kood:
Hind: 2590 EUR
KM 0% (käibemaksu ei lisandu)
Soodushind: 1890 EUR
KM 0% (käibemaksu ei lisandu)
Eksporthind: 1490 EUR
34EUR/ kuu
sissemakse 0 EUR
Kaskot pole vaja
Soovin lisainfot | Soovita sõbrale | Lisa võrdlusse | Salvesta sõiduk | Ebasobiv kuulutus

Varustus

suverehvid, Tegu siis on omavalmistatud autoveo- treiler-käruga mis ka soovi korral võib kallutada (soovi korral eraldan teise silla,siis on kärul ainult 2 lehtvedru ), sai hiljuti üle värvitud,kavas veel paigaldada kergesti eemaldatav kinnine tent koos karkassiga (lisandub hinnale) või annan ostjale kontaktid kes seda teeb. ...Kokkuleppel AITAN ÜMBER EHITUSEGA.

Tehnilised näitajad

Pealisehitus

tüüp:autotransport
pikkus:5950 mm
laius:2000 mm
kõrgus: 

Kaubaruum

pikkus:4700 mm
laius:1975 mm

Massid, mõõdud

tühimass:500 kg
täismass:2500 kg
kandevõime:2000 kg

Vedrustus

ees:leht
taga:leht

Muu informatsioon

Sõiduki asukoht: Tartumaa, Eesti

Vahetuse võimalus

Asub Tartus......NB.(firmale võimalik ka kokkuleppel KM)..... 1490€ on export HIND millele lisandub KM.... (tehes tollideklaratsiooni riigist välja-KM ei lisandu) ,vahetusel kokkuleppehind, TEE OMA PAKKUMINE,KAALUME KÕIKI VARIANTE ,oli igapäevases kasutuses,isevalmistatud,tühikaal 480kg.kaalumis paber olemas, ARK-s saab andmeid muuta täismassiga 1600-2500kg. vastavalt soovile.....Võimalik teisaldada 1 sild ja teha kallutatavaks, tööde teostajad olemas.


Vahetusvariandid ka odavama autoga+kompensatsioon
TEE OMA PAKKUMINE -tasumisel variandid, vahetuse võimalus,vaatan üle kõik pakkumised. VAHETUSVARIANDID., vahetusel kokkuleppehind. Lisainfo saamiseks helistada ja kui ei saa ühendust siis saada meil,VASTAME KINDLASTI!

Müüja

Kämbi

34EUR/ kuu
sissemakse 0 EUR
Kaskot pole vaja
Omavalmistatud LAI / tugevtatud vedrustusOmavalmistatud LAI / tugevtatud vedrustusOmavalmistatud LAI / tugevtatud vedrustusOmavalmistatud LAI / tugevtatud vedrustusOmavalmistatud LAI / tugevtatud vedrustusOmavalmistatud LAI / tugevtatud vedrustusOmavalmistatud LAI / tugevtatud vedrustus