Veoautod ja rasketehnika

Rekkameeste---- elu ja olu reisidel.

 
laksus
21:31 02.05.2008
Kutsun kõiki sõitjaid,nii eestis kui ka euros ja venes, kirjutama siia teemasse kõike nii rohkem, kui ka vähem huvitavat. Teie reisidest.............OOTAME JA LOEME HUVIGA. JA IKKA EDU REISIDEL.
R480
15:08 03.05.2008
Teeme siis vaikselt otsa lahti :)
Ma alles 9 kuud sõitnud, et väga palju kogemusi pole, kuid olen rahul ametiga :)
Sain tuttuue auto kohe alguses. Aga esimese reisi tegin ühe teise mehe autoga. Minu tutikas auto tuli Eestisse 5 päeva ennem, kui load sain. Aga kuna haagis ei olnud tulnud veel, siis ei tehtud autot kohe Scanias sõidukorda ka.
Nüüd autol üle 115000 läbisõitu ja ei kurda...
Rohkem nagu ei oska esialgu midagi kirjutada. Eks hiljem kirjutan veel
finWest
15:42 05.05.2008
Mida te kurat albite?
Ma tean R480't juba kaua kaua aega , ja nii see oligi nagu ta räägib !
Ise hetkeseisuga kiman oma isikliku magnumiga ringi, ei viitsi ikkagi sisetööd teha, naine kolmandat kuud rase, lasen parem koduvahet. Sõbra kardinpoolhaagis on hetkel taga. saksast tulen, hetkel pausetan Cestohowas! Edu kõigile !
Nu jahh
18:21 05.05.2008
Nu siis te mõlemad päris rohelised ja kõvad tegijad kui 480 alles 9 kuud roolis olnd, läbi lällari ei julge suud vanad lahti teha kui kõva jutuga need paari kuu TEGIJAD on. Edu autospordis
raido112
18:42 05.05.2008
Mõnedel siin ikka elu suur tähelepanuvajadus:d
Huvitav teema tehtud, isegi plaanis rekkameheks hakata ja hea teada mis olud on. Igal juhul edu kõigile kes selle tööga leiba teenivad, minu austus!!!
R480
19:02 05.05.2008
Kuule Nu jahh! Ma ei ole öelnud et ma kõva tegija olen! Läbi lällari räägin ka niipalju kui vaja, mitte ei aja tühja loba! Kui sina noorena nii tegid, siis ära võrdle end teistega!

Ah ma ei viitsi siin tühikargajatega vaielda...
Täna võtsin koorma peale ja homme Ungarisse Sopronisse!

Muudetud 05.05.08 19:03

Väino918
19:38 05.05.2008
Mõned on väike ajuhälbega vististi. miks te kohe R480't mingi noore mõttetu juhiga seostate?
Globe
20:42 05.05.2008
kurat jälle korralik teema tehtud ja mingi näägutamine käib.nendel kes ikka midagi asjalikku öelda pole, olge parem kuss.ise uuel nädalal ka autokooli, hakkan C tegema ja kui jõuan sis E ka järgi teha.kihk euroopasse saada on aga kindlasti on töö ka raske, nagu iga uus asi.väiksena said käidud euroopas kaasas sõidus, ilmselt seal ka see kihk.igaljuhul suur respect meestele finWest ja R480, kes siinset foorumit ka vahel asjalike kommentaaridega kostitavad.palju edu teile veerejad ja turvalist teed ja kirjutage vahel ikka seiku, kui vähegi mahti!

Muudetud 05.05.08 20:52

siis küll
20:47 05.05.2008
Elu ja olu nagu penil,sööd kausist, k...d rattale ja magad kuudis. Egas ta kerge amet ja meelakkumine pole. Ise juba pulkade taga üle 5-aasta ja iga reisuga koged ja õpid midagi uut. Edu kõigile
R480.
22:11 05.05.2008
Mina küll ennast peniks ei pea. Söön samasugusest taldrikust/kausist, nagu kodus, rattale ma ei kuse, ja kuudis ka ei ela. R-Seeria on piisavalt suure kabiiniga et edukalt ära elada.
Volvo mehed võivad öelda et elavad kuudis, sest nende kabiin on pisike
akustik
11:06 06.05.2008
See ütlemine on pärit sellest ajast ,kui Supermaz oli väga tegija masin ja enamus sõitis kamzadega ning kõrget ja suurt kabiini oldi vaid Convoi filmist nähtud
akustikule
15:01 06.05.2008
See on sul õige jutt, tänapäeva autod on seest korralikumad/suuremad kui mõndade inimeste korterid, niiet valigem sõnu rohkem ;)

Ja üldsegi autojuhi elu ei olegi mingi meelakkumine, suur osa " tegijatest" langeb paari aasta jooksul välja kui load käes,sest lihtsalt ei sobi selle töö peale ja siis hiljem lihtsalt ajavad laimu sellest tööst !
scania0
18:38 06.05.2008
vana oled r480.ma ise 23 ja euroopa proovitud juba.isegi inglismaal sai käidud.praegu metsaka peal.rootsis.
R480
22:14 06.05.2008
scania0 : Tervitused Poolast Bialistokist! Olen kohe-kohe 22. Varsti saab pikkamaad laskmisest aasta täis. Siiani olen oma tööga rahul. Kodus saab piisavalt olla, tööd saab ka teha nii, et isu väga täis ei saa. Olen ameti kui ka tööandjaga rahul. Käin koduvahet. Eesti sisest ei viitsi, ja Euroopa sisene ei tõmba. Kõige rohkem meeldib koduvahet. Täpselt minu jaoks. Edu teile siis! kohe saab 45 täis ja üle tunni veel sõita. Loodan Zambrowisse jõuda
finWest
22:22 06.05.2008
Mnjaa. mina kodus omadega. R480 ikka noor aga julge, tegi kurat siukest möödasõitu lätis täna kui ma vastu tulin talle. :D
Reedel sõitu vist jälle ;). nüüd mul aega kah natuke, kes rohkem kaugsõitjate elust teada tahab, siis [email protected] on ikka mu msn:)
tööandja
12:46 09.05.2008
Kohe näha, et rekkameeste foorum. Väga sisutihe vestlus käib.
volvo 460
20:26 09.05.2008
egas mõnel ongi aju selline ,et ajada iba, kas on kokku kuivanud aju või ära joodud maks
tegijad ja tugevad peame vastu!
huvituja
10:42 13.05.2008
Kuhu kõik tegijad kadunud on. Teema ju väga huvitav, nii ,et ärme tal lase hääbuda. Ilkujatest pole mõtet välja teha, neid mehikesi või lapsekesi kõik foorumid tihkelt täis...............LOEKS SUURE HUVIGA TEIE REISIDEST.
huvitujale
11:27 13.05.2008
kõik tegijad teevad tööd, sest sama palga teenimiseks on nüüd vaja kaks korda rohkem rabeleda
R480
15:52 13.05.2008
Tere siis! Vaikselt tööd tehakse jah. Kuid seda küll ei ole et vaja palga teenimiseks 2korda rohkem rügama.
Laup. jõudsin koju. eile andsin maha, täna peale ja homme turbaga Markt Rettenbachi. Edu!
ei usu hullu rabamisse
21:46 13.05.2008
R480. l. paistab küll norm. graafik olema. Mulle tundub küll, et ta kahe mehe eest ei raba. Ja ega sa üle oma varju ikka ei hüppa. Ka kõvadel ilkujatel ja muidu meestel see ei õnnestu................................................. ikka edu kõigile sõitjatele.
kapsel0
01:36 15.05.2008
peaasi et sul kettad korras ja liiga üle ei pinguta, algus jah hullustus suur, mul oli sama ja siis hakkad aru saama et sama raha saad nii ka kätte kui magad inimese moodi ja sõidad päeval
R480
07:18 15.05.2008
Kettaga autot mul ei ole :) Kiibiga ei saa lõhki lasta(saab, aga mõjub rahakotile)
No töö on töö, keegi peab kaugsõidu juhi tööd ka tegema. Niigi paljud pagevad Soome. Õnneks on mul vedanud firmaga, et saan kodus ka piisavalt olla. Paljudel, keda tean, on koguaeg tamp taga, et tulevad koju ja järgmine päev kohe minekut vms.
Edu teile
budulojus
13:20 18.05.2008
ma siis ise täna saksa-hollandi poole teele.sai siin veist üle kuu ka puhatud.aga tundub jah et meie ametit tahavad enamus kritseerida aga proovige ära ja saate aru et asi ei ole midagi nii hull ja koera elust asi ik´ka väga kaugel.palju sõltub ka sellest millisesse klubisse kuulute.ok edu kõigile ja ehk euroopas kohtume.täna plaan leedu terminaali jääda.
laksus
16:35 18.05.2008
.....Siiamaani on see teema meeldivalt arenenud, loodame ,et nii ka jätkub. Vast võiks kirjutada ka mingitest seiklustest, neid ju kõigil kuhjaga olnud. Aga ikka edu veerejatele..............
soomes käia
17:07 18.05.2008
Ma ise tahaks ka rekka peal olla aga ei istu see töö :(
Loodan et R480 soomes käijaid imelikeks vms ei pea? Sest ise ka Soomes tööl, tahaks jalad alla saada ja siis saaks eesti jääda :)
tegelikult
18:31 18.05.2008
Olud on sellised, et tuleb s...a kanti tööd teha ja elu on täpselt nii palju kui kuudist välja saab.
hollandm
21:45 18.05.2008
õhtut ise ka sai paarkuud tagasi korra yks reis tehtud euroopas täitas sobib mulle aga pole leidnud head kohta kuhu tööle minna
otsijatele
09:03 19.05.2008
Neid kohti kuhu tööle minna massinat juhtima, oli alles hiljuti kõik lehed ja tööportaalid täis. Nüüdseks on see teema kokku kuivanud eestis. Soome ikka otsitakse CV keskuses kah paar kuulutust, üks vist poolhaagis kalluritele. EDU KÕIGILE.
R480
19:54 19.05.2008
Soomes käiale: Ei pea sugugi imelikuks. Igaüks valib oma töö ise ;)

Olen Kalvarija terminalis. Laupäev pealelõunat sai Austriast viimase koha peale. Kuigi algul räägiti et kell 8 pean rampa all olema ja saan oma viimased alused peale. Aga nende "kell 8" oli hoopis kell 15.20.

hollandm-ile: Võta kuskilt mingi pakkumine lahti, kui saad kehva firma, siis algkogemus tuleb ikka. Tulevad kogemused, tulevad pakkumised. Mina näiteks sain reede ühe tööpakkumise. Aga ilmselt ei hakka firmat vahetama, kuna praegusega rahul.

laksusele: Ma ühest seiklusest jõuan rääkida. Kuna kohe-kohe saab 45min täis ja sõita veel 3h.
Juhtus see Itaalias. Kui õieti mäletan, oli 13 detsember 2007. Itaalias oli mingi streik. Kestis päris mitu päeva. Sõita ei lastud. Kui ma sinna streigi piirkonda jõudsin, sain ei millegi eest kuuli paremasse esikummi. Pärast põhjendati et nad arvasid et ma tahan põgeneda. Mul ees turvaautot ka ei olnud, teistel oli. Kui aus olla, ma pole siiamaani aru saanud, mida nad seal streikisid, kuid suutsid mu autole küll natuke kahju teha. Kolleegidel, kes samal ajal seal olid, läks paremini.

Edu teile siis. Lasen kohe klotsid lahti ja hobustele piitsa. Ehk jõuab Kedanai ringile ära
finWest
00:32 20.05.2008
Jõudu siis ! Asun Antwerpeni kai peal. Homme võtan raua peale, siis tuld kodu poole.Reedel annan maha, siis ehk puhkan mõne päeva. üritaks järgmine kuu päris oma käru ka soetada,aga eks paistab.
Soome sõitjatele niipalju, et ülbeks ei tasu minna, ja töö on töö, sõida kasvõi Ikla-Ainaži liini. Eks igasuguseid olukordi on teepeal juhtunud, küll on mõni leedu treilad tahtnud pool külge maha sõita jne, kunagi ajasid poolas liba võmmid taga jpm .Saaks ma natukese rohkem kodus pere juures olla, siis ei oskakski muud tahta, töö on hea, tehnika uus, täitsa uueajastuvärk ! Igatahes olge tublid kõik, eks kui kunagi wifi levi avastan, kirjutan jälle endast! EDU!

Andres.
teema huvitavaks
10:26 20.05.2008
Nüüd läheb teema ikka hoopis huvitavamaks.............................................. Kutsun kõiki üles,kirjutama seiklustest olgu need siis head v halvad. Edu kõigile..................................
pakivedaja
19:04 21.05.2008
no eile jäi õhtune star kakskend minti hiljaks, kogu kai oli paanikas, isegi imestan, kuidas eluga tulema sain
JOODIK.NR.1.
22:53 23.05.2008
Lugu selline ,et jäin saksas hiljuti joomase peaga vahele rekkaroolis. Nyyd 9.kuud saksa sõidu keeld. 700.- euri trahvi. NII,ET ENNEM MÕELGE PEAGA KUI PURJUS ROOLI ISTUTE. MINA KAHJUKS OLIN LOLL....................
ja jah
11:09 24.05.2008
eelmise jutt peaks kõigile õpetusex olama. Edu.
R480
13:15 24.05.2008
Joodiku jutt vast tõesti õpetuseks. Tean küll ja küll mehi, kes täispeaga vahele jäänud ja sõidukeelu saanud. Tegelt paras ka neile,kes käskis rooli ronida. Endal nii et kui kasvõi lonks õlut on võetud, siis rooli mina sülle ei tõmba, nii ka ei tule jamasi
jamad jah
16:02 24.05.2008
Parastada pole teiste üle mõtet. Joomine on ikka väga tõsine haigus. Ja eks nad kõik saa oma koosa kätte. Ega jah pole isegi õlut mõtet suhu kallata kui tööl oled. Ma ise isegi puhkeajal hoidun jookidest, mis ei tähenda ,et ma kodus ei mõnuleks heade jookidega.IKKA EDU.
jmke
16:07 24.05.2008
tere.olen ka kyllaltki noor autojuht kohe kukkub 23 ete ja kaks aastat söidetud.ennem söitsin ida blokki,ungari serbia rumeenia,nyyd EU sisetööl.ise olen rahul,töövahendiks volvo
juku juss
14:06 25.05.2008
olen kah noor autojuht, sõidan venet ,tööpuudus ei ähvarda. ainuke jama ,et piiril peab seisma teinekord kauem kui tahaks ja viitsiks. Mudu olen rahul, palk pole viga. Edu rekkameestele.....
venet.
17:14 25.05.2008
vanus 30. ja eurot 4a. nyyd venet 5.a. vene mulle rohkem meeldib, kuna sealt kraami tuua äriks. Palk väga hea, koormus norm. venes elu-olu lihtsam ja sõbralikum võrreldes euroga. Aga eks igale oma. Edu kõigile. Ja veel vene suunal nälga karta pole.
vana kala
22:26 25.05.2008
Tervitan kõiki sõitjaid, ise 14.a.eurot Megaga. olge ikka heatahtlikud üksteise ja noorte suhtes. Ilkumist vähem, eks me kõik kunagi alustasime noorelt. Ma Marocosse, punast puud tooma sinna metall. Hetkel soomes. edu siis kõigile...
vanadele ja uutele tegijatele.
11:55 02.06.2008
Kuhu te kõik se mees kadusite. Antke ikka elumärke kah, või on tööd nii palju tekkinud, et pole aega kribida. edu roolijatele...
finWest
15:14 02.06.2008
No jõudu ! Lõpuks ka kodus, Andsin Greenworldis savi maha hommikul, nüüd paar päeva võib hinge tõmmata. Tegin väikest sisetööd nüüd . Läksin Saksa , Saksast Hispaaniasse, Hispaaniast Itaaliasse, Itaaliast Saksa ja nüüd olengi kodus!
Plaan omale Krone haaget ostma hakata, keegi mulle miskit soovitada ei oskaks? Al 2006aastast võiks ollla see .
huvituja
21:28 02.06.2008
Tuled ikka välja omadega, siin mehed arvavad , et kyte on jube kallis.
maotao
21:53 02.06.2008
eks need väikeomanikud hakkavad välja surema taoliste majandus-ja turunäitajate juuures
R480
22:10 02.06.2008
Tervist! Ma siin täna pealelõunat jõudsin. Käisin Sveitsis. Euroopas oli ikka jube soe! 38kraadi oli Lõuna-Saksas nt.
Sveitsis sai neid mägesi veidi turnida jne...
Nüüd homme annan Tallinnas 4 kohta ja Rakveres ühe koha maha ja ilmselt kolmap. võtan uue peale ja laup. tagasi tööle
Castor.
00:49 03.06.2008
Jaa nii põnev. win fest ei rääkinud antwerpeni kai põhiloomusest, alko ja punane tänav,neegri baar ja vargused seal 33 kail. Üle aasta tagasi löödi seal eesti mees, kes rattaga sõitma läks kasti. R 480 on kah oma uue auto vanaks sõitnud ja sellega kekata ei saa. Ja mina oma elust ja vanast scaniast kirjutada ei viitsi, kuigi oleme palju koos läbi eland. Aega ei ole. Ja kui seiklused teid huvitavad, hakake sõitma ja küll kohtate mehi, kes on üht teist kogenud ja läbi elanud. aga nemad siia kirjutama ei tule.
Lihtsalt ärge noored uskuge kõike, mis siin loete. Tegelikkuses on elu teisem. Mitte paha, aga seda peate ise kogema.
leeloleelo
07:34 03.06.2008
Lõpuks ometi kellegilt midagigi asjalikku. Mulle jäi juba mulje, et tegu on R480 isikliku päevikuga: täna siin, 2 kohta peale, homme seal, jne... Arvasin et siin kirjutatakse ikka sellest, mis reisul juhtunud mitte kus ja kuhu laadimas käidud.
to eelmine
07:59 03.06.2008
gastro kirjutas siis midagi huvitavat sinu jaoks. olgu siis nii. kuule gastro ütle üks postitus mis siin foorumis on moonutatud. või oled kibestunud, et su loguga ei jõua enam euroopa avarustele. pole mõtet siin sõna võtta kui HALE kuju oled, ning nutulaulu lased, et R480 on süüdi sinu hädades,et siis nagu pane lasteaeda paikk kinni.................ikka edu.....
leeloleelo
08:58 03.06.2008
Aru ei saa - kui R480 kirjutab, et käisin Sveitsis, laen Rakveres jne. ei hakka keegi õiendama, et "Rakveres pole keegi käinud peale sinu..." aga kui Castor kirjutab, et Antwerpenis ainult juuakse ja kolatakse mööda punast, siis kõik maru tigedad. Jutt ju jumalast õige. Olen isegi näinud kuidas purjus eesti autojuht Antwerpenis teisele noaga tendi sisse augu teeb. Kas see foorum on siin mingi R480 ja tema sõprade liivakast, kuhu teised oma arvamusi kirjutada ei võigi? Mitte et mul selle R480 vastu midagi oleks aga teema eeldaks seiklusi ja äpardusi reisidel mitte tuima raportit: olen siin, laen seal jne.
lelolelole
10:24 03.06.2008
jutt jumala õige sul, ikka seiklusi ja mida rohkem seda sisukam. on ju kõik nõus minu väitega. miks sa seda noa eestlast ei takistanud. ma norde peal rootsist - saksa ujudes sain eesti matsi tuttava kabiinist kätte varguselt. lõin ta kohe auto alla magama, kolmeks tunniks. ja sina vist tegid püksi kabiini nurgas kui lolliks joond eestlane tenti lõikas. OLED IKKA..............................................
R480
10:34 03.06.2008
Ma enam ei kirjuta küll siia foorumisse midagi. Midagi kirjutan, kohe hakkab halisemine pihta. Hea et ma veel oma nime ja tööandja nime avalikustanud siin ei ole.. Kurat seda teab, mis siis oleks juhtunud.

vänt1
10:42 03.06.2008
Kui ikka selline elukutse on,siis kui juua tahate,valige parem mõni teine amet.Alkohol ja transport ei sobi mitte.See on minu arvamus.
finWest
10:59 03.06.2008
Gastrolile:
Ma ainult elangi Antwerpenis! Naist mul pole , lapsi ka mitte. Raha teenin sellejaoks, et punasel tänaval litse panna. Jah, sõidan uue magnumiga, olen nii tegija eksole.. Mis teha , olen küllalt noor juht veel, ja kui netilevi avastan, siis oskan internetis ka midagi teha, oma tegemistest kirjutada.
Pole vaja hakata kohe siin oma teemat ajama ;) Edu !
r480 fännklubi
12:06 03.06.2008
meest sõnast, härga sarvest, pea kukeke meeles palun
laksus
15:16 03.06.2008
Mul, kui teema algatajal, on teile MEHED suur palve. Ärme riku seda teemat, labasusega. Las kõigile jääb oma arvamus. Ja veel, et ma ise euroopat sõitnud väljas 9.a. ja sees 4. Ja eks siingi foorumis on palju selliseid postitajaid kelle jutust, saab kohe aru,et tegu JUTUPAUNIKUGA kes ei tea maast ega euroopast. Pole vaja sellistele tähelepanu pöörata, sest just seda nad ootavad. R480-le. Ära pane igasugu jamajaid tähele. EDU JA KANNATLIKU MEELT KÕIGILE.
castor
19:35 03.06.2008
solvata küll pole tahtnud kedagi. ja vana scania sõidab veel tükk aega rootsi lipu all edasi ärge selle pärast muretsege. Ise olen **** mees ja müün ennast, mitte ei vaata millega sõidan. Seepärast ka rootslase juures töötan paberite järgi võin ka ZILiga ringi lasta ja ei häbene seda. Aga see, et ma kuskil laadin, või turnin pole minu jaoks lihtsalt seiklus. Ok jõudu teile ja pole mõtet viha pidada, mul nii kui nii ükskõik.
kuule gastor
20:31 03.06.2008
milleks siin üldse mök---mõk teha kui sul midagi öelda polnud. ja mis kõige huvitavam kui vana siis su auto on, ma ise vean rootsi firmas klaasi, ja mingite vanade zillidega jne jne noh või scannidega ma küll ei näe kedagi liiklemas ,nii et ei tea kust sa mehike end mingi vana risu peale istutasid. või pajatad siin isa seiklusi, mis tundub vägagi usutav................................
REKKAMEESTELE.
15:08 23.06.2008
HEAD JAANIPÄEVA.
R480
16:11 23.06.2008
Minugi poolt head jaanipäeva!
kah MB
17:13 02.07.2008
kuda siis eluke kulgeb. Ma ise soome- euro liinil vean kylma. Palavus kohati päris hull, eriti öösel. Edu siis liikujatele , ja külma õlut puhkajatele.
laksus.1.
22:31 16.07.2008
Kuhu on kadunud kommentaatorid, kas mõni tegelane on teid ära hirmutanud.Või milles küsimus.................nii,et pajatage seiklusi ja uudiseid euroopast.
v.v.
01:45 03.08.2008
Andeks, kas teil on siin ruumi - ei kõik on TÄIS...

http://www.postimees.ee/?id=24065&com=1&redir
ei imesta
08:04 03.08.2008
mis siin ikka imestada, olen isiklikult näinud kuda saksa enda juhti talutati autost välja-----ilges joobes. Ja huvitav on kas see eestlane tuigerdas teel,või miks ta rajalt võeti. Kiirteel ei puutu sind- NALJALT-keegi. edu.
kui 24.
08:39 05.08.2008
siis ikka juuakse mehiselt, pole ju seal muud teha puhkeajal. aga pidurid peab õigel ajal peale tõmbama. noored peaksid hoiduma,sellest pahest sellega kaasnevatest jamadest. vanu hunte parandab ainult...EDU.
joomased
10:12 16.08.2008
olen aastaid sisevedudel tegutsenud ja reede õhtul algab igas laagris pidu ,mis kestab paar päeva. Saksas ju õlu ja viin odav.Neid joomaseid võetakse pidevalt roolist maha aga lehtedesse jõuavad lihtselt extreemsed juhtumid.EDU NAPSIVENDADELE.
rentsales
13:24 16.08.2008
To r480 Ma enam ei kirjuta küll siia foorumisse midagi. Midagi kirjutan, kohe hakkab halisemine pihta. Hea et ma veel oma nime ja tööandja nime avalikustanud siin ei ole.. Kurat seda teab, mis siis oleks juhtunud.

firmaks on sul karo trans vaata markt rettenbachi veavad 2 eesti klubi karo ja ekso põhiliselt.eksos sa pole sest me ei käi itaaliat.nii et saladust pole mõtet teha
UURIJAD
15:44 16.08.2008
no nüüd võib R480 rahuliku südamega kirjutama hakata, kuna saladus on välja uuritud. Ei kirjuta siia ainult rekkakutid vaid ka spioonid ja uurijad. edu kõigile.
finWest
17:10 16.08.2008
R480 sõidab ühes tallinna firmas. markt rettenbachi ei vea ainult karo transid ja eksod. need jõõpre omad, paljud tallinna omad veavad jne. Valesti uurisid R480 saladuse välja. Oma mingit huupi pandud loogikat pole mõtet ajada, kui see täiesti vale!

Ise olen muidu kodus. pühapäev lähen lõuna konna. küla nime ei mäleta

Muudetud 16.08.08 17:18

rentsales
17:54 16.08.2008
olen kohanud seal paari tallinna autot ja need pole olnud scaniad.teiseks on ta ennast ka muud viisi reetnud.et tegemist on karoga
finWest
18:42 16.08.2008
Selles sa nüüd küll eksid. Tegemist ei ole karoga. Üleüldse, mis tähtsust üldse omab, mis firmas keegi töötab?
mtammm
18:47 16.08.2008
Kirjastiili järgi on näha, et siin foorumis on möllama hakanud jälle Jörgen Eylandt. Rentsales ei ole keegi muu kui tema. Kas jälle lähed rekkadest pilti sinna Rimi ristmiku juurde tegema?
a1
20:27 16.08.2008
imelikud vennad olete,kes sõimab kedagi kukeks,kes peab end ****ks ja mis te tulemuseks saite,rikkusite kena foorumi ära---hakkasin lugema ja algus oli yli hea ja muidugi siis jõudsid mingid kibestunud klounid ka kohale ja rikkusid kõik ära.

Ei tea kas see ongi rekkajuhi tulevik?Loodetavasti mitte.Edu normaalsetele rekkajuhtidele ja kirjutage ikka,huvitav lugeda.

R480 ära pane neid kloune tähele,mees kes end ****ks nimetab ei ole tähelpanu väärt!!!
to a1
20:41 16.08.2008
mees ikka hästi kirjutad, oleks jah neid kibestunud vendi vähem, siis hulga huvitavam lugeda. Aga loodame parimat, et edaspidi saab ok olema. Ma finnis,homme saksa. Oleme sõbralikud. Edu liikujatele
Renar27
18:47 17.08.2008
Neid kibestunud tüüpe võiks tõesti vähem olla..
Ise Poolas Bialystoki mäel hetkel, konnast tulin.
meeme mee
18:58 17.08.2008
Ma annaks hääle, et kibestunud mehi võiks rohkem olla.
mee meele
22:00 17.08.2008
sinu arvamust ei küsinud keegi, mine mõkuta mujal ................
meeme mee
22:06 17.08.2008
vanasti
00:22 18.08.2008
noored, noored, mida te lahmite!!!
sai TIR`i ajal söitma hakatud, esimene kord oli selline, et reede öhtul helistati, kas Rumeeniasse lähed? Mis siin ikka pödeda, hommikul esimese praami peale ja tuld!
Nii see algas, tegijad vennad jagasid kogemusi kaasa, midagi jäi meelde, osa mitte, elu õpetas.
Positiivne oli, et vanemad kolleegid polnud üldjuhul õpetustega kitsid ja tekitasid ühise klubi tunde.
Paari aasta pärast helistati juba mulle, et kuhu nüüd ja kuidas seal...
2-3päevased Kalvaria kaleikad oli rutiin, kui vaja sai igalt poolt paari päevaga koju tuldud, pärast olid sombi valmis.
Nüüd valge inimese elu, sõidad päeval, kiip ok ja närvikava korras...
mazidega
20:44 18.08.2008
Töötasin minagi kunagi Moskva kolonnis---- nr tähed olid vene JBE. Ja autoks olid 8.sed. mazid. mitte superid, vaid vana kabiiniga. See ikka raputas väheke. Nüüd on jah teised ajad. Mina juba 64.a. vana ja pikutan kodus,noh ,et aitab. Väga palju aetakse siin tühja loba. mulle pakuvad küll huvi teie jutud. edu kõigile.
Lanseron
21:18 18.08.2008
Respekt meestele kes vana maziga tööd tegid,raudse tervisega mehed midagi ei ole öelda müts maha selliste meeste ees.
leeloleelo
15:12 19.08.2008
Hea meelega loeks pikemalt vanade tegijate sekeldustest sel ajal kui enamus praeguseid rekkamehi alles sipupükstes oma tegusid tegid. Kindlasti on palju huvitavaid lugusid venemaa avarustest. Enamusele pakuks kindlasti huvi naljakad aga ka muidu ekstreemsed vahejuhtumid. Järsku on mõnel vanal hundil aega ja viitsimist siia midagi kribada.
akustik
23:16 19.08.2008
Räägin siis ühe tuttavaga sündinud loo.Üksildane maakoht Venemaa avarustes ja järsku kumm Babahh.Ok veidi laiem koht - bussipeatus ja vahetama.Rahvast oli kogunenud ikka suht palju bussi ootama aga bussijuht ei näinud kedagi seisva auto tagant ja pani mööda.Nüüd kisa taevani nagu oleks kolmas ilmasõda lahti.Selgus ,et järgmine buss tuleb alles järgmine nädal.
fescort1
15:23 20.08.2008
päris vihale ajaks, kui nädalas korra käiv buss mööda sõidaks!
leeloleelo
20:19 22.08.2008
Väga hea, akustik! Järsku räägid veelmõne tuttavaga juhtunud loo. Kindlasti on ka teistel sama huvitavaid ja naljakaid seiku ette tulnud.
akustik
21:23 22.08.2008
räägin siis endaga ühe juhtumi.helistab mees ja pakub ennast tööle.Alguses nagu ikka- nimi ,kui vana,jne küsin siis perekonnanime - pärast.ok teeme veel juttu nagu lapsed naine ,kus elab,mi tööd on teinud ja küsin jälle perekonnanime - pärast.Saan juba veits pahaseks ,et mis pärast ütle kohe.Siis tuli välja ,et perekonnanimi on Pärast.
a1
05:19 23.08.2008
oli lugu mul Prantsusmaal,olime eksinud rängalt ja me veel seda ei teadnud,kuna olime kasutanud prantslaste juhtnööre,et kus me asume ja kui kaua meil punktini veel läbida.Point oli selles,et tahtsime 2004 a sõita Iirimaale aga kuna me ei taednud,et Prantsusmaalt talvel Iirimaale praami ei lähe siis olime hädas ja me loomulikult seda ei teadnud ningb yritasime kuidas iganes saada sinna punkti kus praam läheb ja siin me eksisime---jumal tänatud me kohtusime yhe Albaania rekkajuhiga,kes meile seletas vene ja inglise keeles,et sealt praam ei lähe ja meil ainult Le Mansi-i kanalist ainuke pääs Inglismaale,seda sai ka kasutatud(kunagi ärge yletage Inglismaa piiri BMW-ga)

Tegelikult point oli selles,et kui jõudsime selle albaania rekkajuhini,tuli välja ,et olime teinud kohapeal ca 400 km-ise ringi---ma ei saa aru kuidas te rekkajuhid oskate liigelda nendel kiirteedel,kuna seal ka sõiduautoga keerulina ja eriti prantsusmaal,kus ei ole juhiseid isegi kiirteedel (me muidugi pyydsime ilma tasuliste teedeta hakkama saada).
to mina mina
16:42 23.08.2008
Sa mina mina ikka tead palju konnas kiirtee maks on?
aga mina
21:49 23.08.2008
huvitav küll, aga mina rekkaline ei tea umbes ka palju kiirtee km maksab. kuigi olen palju aastaid konna läbinud. Vihale ajab ainult see kui spainist tulles üle mägede, pidevalt maksukopad teel,vast üle paari km. Ja ega mind ka see ei huvita palju starteri vahetus teel maksab. Selleks on krediitkaardid põdral kaasa antud. Ja ratta vahetuse hinnast ka midagi teada ei taha. Kui puruneb, siis telefoniga kutsun vahetajad. Vot nii käib elu euro kiirteedel. Edu ruttajatele. Ma puhkusel,paar kuud.
mazidega
12:30 24.08.2008
oli siis selline reis talvel. tulin murmanskist, roolivõim ütles üles. sai siis rooli väänatud jubeda jõuga,aga sõitsin ikka edasi koormat kah 15t. sain veel paarsada km sõita kui ahi jäätus ära. õues -30. leeklamp kabiini põlema ja ikka edasi, kuni koduni välja. kiiruseks oli umbes 40km.tunnis. kuna roolivõimuta ei saanud kiiremini liikuda. öösel oli hunte kah karjas näha tee äärtes, nii,et kui kenekas oleks kah surnud siis vast ma ise kah huntide roaks läinud. aasta oli 1981. ja töötasin tookord kamaziga.
R480
12:42 27.08.2008
Rentsales, ma pean sind kurvastama, ma ei tööta eelpool mainitud firmas!
Millega ma teile ette olen jäänud, et hakkate spiooni siin mängima ja nuhkima? Pole ju tähtis, mis firma mulle leivaandjaks on! Niipalju võin öelda et mul on tumesinine R480! Kui te siin nii ekspedid igas asjas olete, no minge uurijaks ja uurige tähtsamaid asju!!!

Pole ammu enam siia kirjutanud. Eile jõudsin koju Hollandist. Mul tagasi tulles Lowiczis üks LT numbritega auto tagurdas mulle sisse. Sirm on puruks ja esivõre ka veits mõrane. Väga hullu ei ole õnneks. Nüüd pühapäev teise mehe Man TGXga Hollandisse jälle!
finWest
13:05 27.08.2008
Jõudu ka minu poolt!

Tuli veel selle turbafirmaga selline asi meelde et mina olen seal nereusi,mingeid Dafe portekardinatega , DSV'si jms laadimas näinud...

Ma tulin lõuna konnast täna hommikul. astusin pool tundi tagasi kodu uksest sisse, hommikul andsin Lagedil Via 3L firmas koorma maha.
Pärast lähen võtan DSV'st käru taha ja Laupäeval praamiga saksa.andsin sõbrale käru tagasi, teen mõned ringid DSV'd ja ostan siis omale kah ühe krone käru - edu.
R480-le
19:01 27.08.2008
kas politsei kutsusid kohale selle õnnetuse peale, et kindlustus maksab selle laksu kinni. Kui ei , siis oli see väga rumal tegu sinust. Ja veel ÄRA PANE LOLLUSI TÄHELE , MIDA SIIN SINUST KIRJUTATAKSE.IKKA EDU.
R480
19:17 27.08.2008
Kutsusin jah. LT sai mingi 300zl trahvi. Kindlustus maksab mu remondi kinni. Kui nüüd tagasi teise autoga tulen, saan oma masinaga edasi kihutada. Klaas läheb ka vahetusse, oligi suur kivi täke juhi pool suht minu vaatamise kohal :)

Muudetud 27.08.08 19:17

õige
20:23 27.08.2008
Selge see ,et tuleb alati seaduslik käik anda, kannataja peaks loll olema ,et oma taskust kahjud kanda. olge tublid.
fescort1
21:34 27.08.2008
Mis keeles sa politseiga suhtlesid, kas see toimus Lätis? Et kas nad inglise keeles ka suhtlevad..juhuks kui omal kunagi peaks Lätis probleeme tekkima:) jõudu
venet
22:10 27.08.2008
läti leedu ja poola poliis oskab hästi vene keelt. Küll ära seletate kui vaja seda ära pabista ,et keele taha midagi seisma jääb. Edu.
R480
22:17 27.08.2008
Lowicz on ju Poolas. Ega ma eriti keeli ei oska, aga sain hakkama rääkimisega. Natuke venet, inglist, saksat ja nats eestit ka sisse ja kuidagi saab hakkama.Keeli ma eriti ei ole kunagi osanud, aga ei põe ka sellepärast. Peab lihtsalt olema pealehakkamist :)
vs
13:14 11.09.2008
Kuidas R480-le mulje jäi: kummaga on parem tööd teha, kas R-ga või TGX-ga?
tom 2201
19:28 11.09.2008
Tere. Soovin infot tegutsevate rekkafirmade kohta? Mida kujutavad endast Haanpää ja Ummi auto? Firmade usaldusväärsus, palk, sõdugraafikud?
 

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte