Audi 100 pidurikettad

KARBUNKEL
22:41 19.05.2023
Tere!
Otsustasin jälle probleemi endale tekitada ja Audile ventileerivad esipidurkettad muretseda. Põhjendan sellega et kõik tavakettad kipuvad kõveraks minema. Tellisin siis ära 33eurtk onju kõkse sootsamad kettad vendiga aga mis on on et kettad täpselt sentimeeter paksemad kui vanad mis sai alles eelmine aasta paigaldatud.
Sai tellitud Audi 100 C4 kettad mis peaks mulle ideaalselt sobima. Pildil on näha vana õhem ketas mis sisuliselt uus veel ja uus mis on 1cm paksem. Ei sobind ei pidurikelgu vahele ja ka klotsid liiga paksud siis. ok, lasin relaka käima ja kelku lihvisin kõvasti maha ja ühte välimist piduriklotsi ka oma poolejagu õhemaks, siseklotsi paksus sobis isegi ,ning sain lõpuks asja sobima. Kehv on sisetunne nüüd ja muidugi see et pidin lisatööd tegema kaa ja klotsil ka lühem eluiga nüüd. Tekkiski küsimus et millise Audi kettad ma siis ikkagi ostsin omale selle kalli raha eest , et kas siis mõni sportlikum variant et paksem metall kettal, aukude järgi tulistaks et miskine universaalsem ketas?
Marko
22:42 19.05.2023
Annan sulle võimaluse vormistada siia uus, normaalne küsimus.
mati1222
23:24 19.05.2023
Äkki ei vägistaks enam tehnikat. Ja ikka ostetakse hinda.
KARBUNKEL
23:27 19.05.2023
Küsin siis uuesti. Vasakul on Audi c4 piduriketas aga mis masinale kuulub parempoolne lendav taldrik?= diameetri poolest üksühele ja ka poldiaugud sobilikud. tuntud varuosamüüja ütleb et see on minu auto piduriketas ,ventileeriv ja puha:) pakendi pealt loeb kah isegi välja et Audi 100 c4 , rohkem ma ei peaks kahtlema ju vaid ikka haarama:)
Marko
23:32 19.05.2023
Annan vihje - kaasnevad detailid.
Erfs
08:40 20.05.2023
Päris kindlust tekitav teadmine, et selliselt lõigutud piduridetailidega tänaval sõidetakse.

Ventileeritavad kettad ongi alati paksemad. Punkt. Ja nagu Marko vihjas, siis kõik kaasnevad detailid tuleb ka ventileeritava kettaga mudelivariandi pealt hankida. Kõige mõistlikum leida mingi doonor, kust terve pidurikomplekt maha kruttida ja vajalikud kuluosad asendada.

63amg
11:42 20.05.2023
sa ostsidki c-4 kettad! erinevad pidurid samal kerel sõltuvad mootorist,käigukastist jne.
imevusele pandav
12:56 20.05.2023
kui kõik eelmised korrad ka samas poes sai käidud ja öeldud, et "mul on c4, andkeeeee keeeetaaaaaaaas", siis pole üldse imeks pandav, et nood ka juba kõveraks läksid
Td
22:28 22.05.2023
millest järeldad, et tavaketas kõver on? See nii lihtsalt ei käi. Tavaliselt probleem muus.
mati1222
23:46 22.05.2023
Igasugust saasta müüakse mida saab väga lihtsalt kõveraks.