Veoautod ja rasketehnika

Töö

hentsukas59
21:16 25.05.2010
tere, kõik rekkajuhid
tahaks teada kas on kusagil netis olemas niisugune lehekülg et saaks koormat näiteks: eestist saksamaale
.
22:19 25.05.2010
vaeseke,kas tegemist eravedajaga,kes tahaks niigi kehvasid hindasi solkida,et autojuhid saaks siis pärast nuuksuda et palk väike
eratööline
22:37 25.05.2010
mis täitsa loll oled või erategija oled sa näinud mõnda riigitegijat transpordi firmad ju kõik era firmad või on ka mõni firma mis kuulub eesti firmale.aga küsijale vaata näiteks hange.ee
hentsukas59
12:47 06.06.2010
kas kusagil on veel mõni niisugune interneti lehekülg nagu hange.ee
professor sammaljalg
15:03 06.06.2010
lüües postitaja nime googlisse võib leida, et tegemist ei ole veel päris täisealise isikuga, ega järelikult ka nigelamavõitu eraettevõtjaga, seega võib avaldada suure saladuse saidi cargo.lt kujul. raha ei saa sealt nagunii aga reidist on ta võibolla kasulikum sait, kui asja vastu huvi.
samblale
22:50 06.06.2010
löö omale selle googliga vastu pead ja lõpeta lolluste kirjutamine.
*
21:39 07.06.2010
mis ta nüüd siis valesti ütles?
to viimane näss
14:07 08.06.2010
kas on siin foorumites peale ilkumise midagi asjaliku ka sammal kirjutanud. tema on kõige targem , ilusam ja kõvem tegija. edu.
*
14:15 08.06.2010
ära poe üldistuste taha,ütle,mis selles konkreetses kommis valesti on?
kuule viimane näss
15:58 08.06.2010
*
20:21 08.06.2010
professor sammaljalg
20:29 08.06.2010
opositsioon on mul tõesti kõrgelennuline, peab nentima
............
20:42 08.06.2010
pange end põlema netist koormate otsiad.Tehke ilmarahata tööd,surge ära ja teistel hakkabki paremaks minema. Või saage aru et vireleda pole mõtet,parem oleks lõpetada.
kuule näss
21:16 08.06.2010
kas sa oma sõnade eest vastutad ka, mida ****ndad ???????????????
võsa petsi saade
21:24 08.06.2010
eks eilsed võsa saate vaatajad on õhku täis , imemisega tegelema, mis sa to 20.21 postitaja arvad. oled kõva , kui said selle sõna välja kirjutada. edu kurgi suhu võtmisel , sama ka samblale.
rkj1
09:24 09.06.2010
tere kõik lapsed siin!
kas jänku-jussi multikates on niisugune osa kus jänku-juss rebasele porgandi silma torkab ja ütleb,et hakkab tulevikus rekkajuhiks?
*
14:52 09.06.2010
ei ole sul sammal mingit opositsiooni.tahtsin ainult ühele küsimusele konkreetset vastust.
ja neile,kel seoses sõnaga IME meenub ainult suhuvõtmine soovin edu.
nägöz

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte