Tere.
On käsil uurimustöö Ponsse metsamasinate kohta. Kui kellegil mistahes kogemusi Ponsse metsamasinatega palun saata emailile [email protected] kiri sisuga Ponsse metsamasina tüüp, masina vanus, head ja halvad omadused, probleemsed kohad, parimad sobilikud tingimused kasutamiseks, muu...
Tänan koostöö eest.
pane ikka mingi küsitlus kuskile üles, nii ei saa sa küll mingit infi kätte. igas tänapäevases ponsses on mingisugusegi kiirusega internet olemas, mingit lünkteksti võiks ju isegi täita tööajal. uuest peast võidab ponsse kõiki, 20000 h. ja edasi pole enam ponsset olema, siis onselle nimi utiil. ponsse onka mugavaim küla peal liikuvatest pillidest oma putka suuruse poolest.
Kui uurimistöö siis võiks sissejuhatuses ära tuua et Ponsse on loonud Einari Vidgren kes töötas metsamehena ja polnud rahul saadaolevate metsatöömasinatega ning hakkas neid ise täiustama ja arendama.Kui mälu ei peta siis oma esimese isetehtud masina sai valmis 1969 ja firma asutas nende tootmiseks 1970.
Ja nimeks sai Ponsse, sest Vieremäe külas,kus kõik see toimus, oli hulkurkoer kes oli tark ja sõbralik keda hüüti Ponsseks.
Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:
Foorumis on KEELATUD:
Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
Otsene reklaam
Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
Teemast mööda rääkimine
Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
Võõra inimese pärisnime all esinemine
Sõnumite ja teemade kordamine
Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.