Veoautod ja rasketehnika

kurva silmne

kaits
19:08 22.09.2004
etkel sõidan vana fh-ga aastast 98 a lubatakse uut kurva silmset fh-d,mida teha olen kuulmud et ei ole nii hää kui vana fh oli,kas valida uus või sõita vanaga edasi nädal aega anti aega mõelda
huuba-Buuba
19:22 22.09.2004
Uue FH-d kutsutakse ikka "naeruse näoga".
no jah
21:41 22.09.2004
Ma arvan et võta ikke uus, uus auto on ikke parem ja kui ka pole nii hea siis garantii aeg ja savi juu. Selle uue kohta ei oska weel midagi öelda pole proovind aga välimuselt enam vähem.
safgs
21:49 22.09.2004
arto
22:35 22.09.2004
Belgia variandid lagunevad, mingid tüüpvead olid lausa... Rootsi omad on parema kvaliteediga. Aga jah, uus auto on ikka uus auto...
FH On..
14:08 02.10.2004
a
14:18 02.10.2004
vanadega rahul
00:54 15.10.2004
Nüüd on juba teine nädalgi möödas , kas võtsid uue ja kuidas on? hea lõhn on seal sees kindlasti. ja valget värvi kindlasti.
eurooplane
22:05 15.10.2004
no uus ikka midagy muud kui vana. ise tead kummaga sõita tahad
eurooplane
22:08 16.10.2004
uued fh-d on ikka kurbade silmadega. no eks igaüks teab kuidas ütleb uue fh kohta.
Andre
21:01 17.10.2004
Uus on ikka ilus silmarõõm. on ikka mugavam kui vanad. Keegi pole mootori kohta ka kurtnud. Minu arust mugav sõiduriist.
minijur
19:28 12.02.2005
uued mehed uhked mehed
volvoFH12
20:35 15.02.2005
oleneb vedrustusest. Meil oli vana FH mis oli raudvedrudega ja uus FH mis oli täielikult õhkpatjadega. Meestele isegi meeldis vana sellepärast rohkem, et parem juhitavus on aga jah, uus on ikka uus ja väga ilus ja uhke auto.
kamzamees
11:57 26.02.2005
minuarust on volvo täielik saast....ma ei taha seda isegi trükitähtedega kirjutada,pole seal ruumi ega midagi.vot MERSU ACTROS ...vot see on ikka pill...nii,et vollimehed nuusutage MERSU peeru
Ennu
11:58 26.02.2005
irw , sõida sa oma kamaziga edasi
to kamzamees
18:05 26.02.2005
seda masinat ei anna vist MERSUGA võrreldagi: http://www.camionesybuses.com/images/galeria/wallpaper/volvo
-fh12.jpg

VOLVO on ikka klassiga masin, mersu pidurid lähevad mägedes põlema, proovi sa siis selle mersuga pidama saada.
kamzamees
20:54 26.02.2005
Aa...nu nu ....MERSU siis ei olegi klassiga masin ? Seleta palun siis mis suhtes ei anna MERSUT volvoga võrrelda. SINA eelkirjutaja kui oled nii tark ...mitme mersuga oled sõitnud,et tead ,et pidurid põlevad .Teie faking vollil, millel on trumlid või ****ne 97 aasta MERS,millel on kettad no ma ei võrdleks.Ära seosta põlevaid käru pidureid MERSUGA....muhahahahaha

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte