Veoautod ja rasketehnika

SISU 210 CKH 6X2 Kompressori maha võtmine!

DESPERAADOS
19:48 16.10.2009
Härrad --kes on maha võtnud sellisel autol kompressorit ja kõrgsurve pumpa??
Kuidas oleks lihtsam lahti võtta?
Kõige hullem on kompressori tagant võttes(radiaatori poolt vaadates)-- mootori ploki poolt alumine polt!!(16 võti)
Mis nipiga ja võtmega?
Padruniga ja tavalise leht(ka silmusega) ligi ei saa.

Muudetud 16.10.09 20:45

endine sisurist
20:56 16.10.2009
Jaa,aastaid tagasi oli säärane juhus küll-enam seda teha ei tahaks!Südamlik kaastunne!!

Niipalju kui mäletan,aega läks palju tolle sama poldi jaoks võtme leiutamise peale ja rihmaratta mahavõtmisele,kuna see oli ülemõistuse kõvasti kinni-loodetavasti sul läheb lihtsamalt.Sai proovitud erinevate padrunite ja nende sabade kombineerimisega,millest kasu ei olnud.Siis sai leiutatud silmusvõtmest(oli kas 15 või 16 mõõtu,või oli see miski tähik? Ei mäleta,aga näed seda teiste poltide järgi.) Kui seda silmusvõtit küljelt vaadata,siis oli see selline-http://img11.imageshack.us/img11/2948/silmus.jpg-ja vaata,et see silmus oleks tiheda sammuga.täpsemad kaared tuleb sul endal töökäigus silmusest sirutada.Mul oli gaasipits ja kruustangid kõrval ja siis muudkui katsetasin.Asja teeb muidugi halvaks see,et see töö on nagu ämmaemandal-näha midagi pole ja kõik käib käsikaudu.Noh ja niimoodi väikeste nõksukeste kaupa altpoolt pumpa selle poldi kätte saingi.Tagasi seda ma ei pannud,kui ülejäänud on korralikult kinni ei juhtu midagi. Tegu oli siis cumminsi mootoriga ja minu jutt ei pruugi olla ainuõige lahendus,kuid mina sain selle töö niimoodi tehtud! Edu lammutamisel
DESPERAADOS
21:33 16.10.2009
Ole tänatud--jah- just nii ongi aga rihmaratast pole mul nagu vaja maha võtta,sest see on mul ilma igasuguse rihmata ning just see krempel(kompressorist alates+ pump) peaks tahapoole välja tulema .Mõtlesingi juba koos esimese flantsiga kus on 5 polti sees maha võtta.
Üks võimalus on ehk veel---võtta see roolivõimendi mäng ka veel maha,sest alt vaadates --siis saaks juba lihtsamalt ligi.
Aga ikkagi--ole tänatud ning homme läheb leiutamiseks.
DESPERAADOS
22:10 21.10.2009
Sisuristile!
Ole tänatud veel kord--lahti ma ta sain ja maha ka(kompressori koos pumbaga) aga no see oli tõesti jube ettevõtmine ning ei soovita vaenlasele ka sellist tööd.!
Sai silmusele eraldi saba taha keevitatud ning samamoodi kruustangid olid ligidal.Üks samm(hammas korraga) ja ka alt poolt.
Seda polti enam tagasi ei pane.(jääb 3-ga).
Veel kord suured tänud hea nõuande ja võtme joonise eest.
endine sisurist
15:02 22.10.2009
Ei põle tänu väärt! See on minu elus üks halvemaid remondikogemusi mis mul oma elu jooksul on olnud,Kolmega peab küll,see masin mis mul oli liigub 3 poldiga siiani-viies aasta juba!

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte