Veoautod ja rasketehnika

Norra sisetöö

reinosson
09:33 03.12.2010
Tere. Kas eesti registris oleva autoga võib norras sisetööd teha.
eelmisele
09:59 03.12.2010
www.eraa.ee või arvad tõesti, et internetiautojuhid on targemad?
ka juht
10:31 03.12.2010
Alates 1. novembrist 2009 võib Norras rahvusvaheliste autovedude raames teostada ajutisel alusel 3 kabotaažvedu 7 päeva jooksul.
reinosson
10:33 03.12.2010
lugesin seda isegi
????
12:32 03.12.2010
ja millest sa aru ei saanud????
ongi nii.
12:53 03.12.2010
7. päevaga teenid rohkem raha norras, kui terve kuuga eestis kolistades , ning pole teada kas meie maal veel petta ei saa ......
asdasdasd12312312
14:29 03.12.2010
käid korra üle piiri ja tagasi ja tee sisetööd palju tahad
reinosson
21:52 03.12.2010
???? (registreerimata), et said nüüd siis kovatada????
tegin teema sest selle kohta on kuulda erinevaid jutte.
soome logistikud, firmat ei nimetaks, ei taha meid sealses töös näiteks laadida.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte