Olen ise võhik aga tööks autot vaja.Kumba varianti eelistada(kas Scania või Volvo või hoopis MAN) kohalikeks sõitudeks. Töö oleks pooleks nii maanteel kui linnas. Oleks plaan soetada kasutatud auto al.90 aastast.Eelkõige huvitaks ülalpidamiskulud. Tänan vastajaid juba ette !!!
No kui Sa võrdled F ja FL seeria Volvosid siis ei julge Su küsimist väga tõsiselt võtta. F seeria on ju tõsiselt eilne päev. Sc puhul on 2. ja 3. seeria vahe väiksem, põhiliselt mugavuses ja tehnika üksikasjades.
Kui aga valida FL seeria Volvo ja SC vahel siis olgu määravaks masina seisukord, ainuüksi käimakasti, reduktori vms remont moodustab olulise osa. Volvo jupid originaalis väga kallid, Scanial tiba odavamad, samas Volvo tundub töökindlam olema.
MAN, aga unusta esialgu ära, ainuüksi piduriregulaator e. knarre tuli tellimise peale 4 nädalat ja siis ka mitte päris õige. Kuigi töökindel autu iseenesest.
no volvo on mugav ja rahulik auto,rahulikud käigud´(pikad),scania on kiire käiguline et kiirendus on hea aga mugavust pole.man on norm aga mugavust pole. edu vali siis mida soovid ja mis sinuga kokku läheb(Y)
Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:
Foorumis on KEELATUD:
Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
Otsene reklaam
Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
Teemast mööda rääkimine
Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
Võõra inimese pärisnime all esinemine
Sõnumite ja teemade kordamine
Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.