Veoautod ja rasketehnika

OÜ-d või ÜO-d,tõsised vesipead

 
pliksplaks
22:24 17.09.2012
kulge te vesipead ,kui de asjast midagki ei tia siis ärge kobisege siin niisama aga minge tõõle. oi kui kovad mehed me rooli keerajad oleme. mul tõõ andja maksap mulle 2500 puhtalt katte niiet pole problemi. viina ei joo ja oma tõõ teen korralikult ära. te jookske ringi palju tahate selle pärast te ei saagi palka kätte. nii nüüd start , ispaania ootamas. olge mõnusad. ja mis kanalil eestipoisid seal räägivad, lällarit mõtlen. tänud vasdajatele.
Onu Raul
00:35 18.09.2012
Pole mõtet kõvatada.Kindlasti on sul vaja selle raha eest ka teemaksud osta ja võib olla ka kütet juurde panna.
Bõvalõi
08:22 18.09.2012
Düsgraafia on sinu jumal, kallis pliksplaks. Ära enam nii lapsikuid postitusi tee.
Onu Kolja Hispaaniast.
pliksplaks
19:15 18.09.2012
niiet jõudsingi poola ja jään õhtasse. viina ei ole aga kasti õllet võtsin kõll kaasa. hehee.. teen siin 48 ära ja siis edasi
kuidas saksa teemaksuga maksta saab. kas piiril või kuss. poolas võtan kusagilt bensulast. niihnõõd kardin ette ja vilme vaatama. jama et 48 peab aga pole parata. põlavõi kui loed siis tee selgeks mis asi on düsgraafia. ja kas hispaanias on soe mul jäid soojad kingad koju. aga edu ja kas kedagi veel on siin bensukas. ajass juttu ja võtas möned ölled. muidegs, ma saarlane. edu tooligeerajatele
FLJYT
20:39 18.09.2012
Siin räägitakse magnetist. Hmm, et nagu puhkeaeg aga mootoripöörded on pidevalt kõrgel. Keda sellega lollitada püütakse?
professor_sammaljalg
21:48 18.09.2012
tsau tõesti mõtetu! kle vabandust, et ma sind jonquerast peale ei võtnud aga sa näed lihtsalt liiga parm välja. adios siis ja ära liiga palju peale võta, saad jälle kinga muidu! :D
pliksplaks
14:59 20.09.2012
niiet olengi münhhenisse jõudnud. nüüd 12 vahele ja siis edasi hisbaania poole edasi. just tperemees elistas ja rääkisime. lubas preemiat ka anda kui õigel ajal kohale jouan..vat nii tuleb tõõd teha mitte ainult siin voorumis esineda. enne magamajäämist pits viina ja apukutki. elu on ilus ja rattad veerevad sahinas. seekord siis lõpetan. edu roolikeerajiatele.
arr
15:31 20.09.2012
Sa pliks ood küll köikse lollima iidlase tehtud saarlane kui üle munichi ispaaniasse söidad.
Bõvalõi
16:15 20.09.2012
pliksplaks on mingi tugitoolisportlane, kes foorumiautojuhtide asiseid mõttevahetusi järele aimates annab põhulõugadele märku enesekontrolli ja kriitikameele puudumise üle.
pliksplaks
16:30 21.09.2012
sedasi et olengi jõudnud jälletki sõitmahakata, oli ummik vägev ja seisin seal. avarii vist, nüüd jälletki teel vuhinal isbaania poole, homme luksenburgis siis 9 vahele. küsimus et mitut 9 võib teha nädalas. tankisin Kõlnis paagi täis. igav on kah võtalks ääletaja peale aga ei tohi vist. nii. nüüd 45 minn. tehtud ja edasi. scania ruulib ;)
sügis
19:45 21.09.2012
sadulamees
12:33 24.09.2012
pliksplõksil on küll ikka paras kirjavigadega tark jutt, tõesti sooda mis sooda
pliksplaks
14:13 24.09.2012
käib tõõ ja vile koos ehk olengi luksemburgi joudnud. panin paagid ka gõlnis täis ja kanistrid ka. seal prantsuses on kütus irmus kallis sealt ma küll ei osta. üleomme juba ispaanias kus kaup maha ja siis vist mandariinid peale ja siis kodupoole teel. täna kardintent puruks panin makaivarit ju peab vastu. kumm oli ka karki ja sõitsin parklasse seal vahetasin ära nõõd põle tagavarat kas peab ostma...... pagan algus oli parem nüüd kisub nagu viltu. kus ma luxsis teemaksu saan maksta ja kas sulaeest saab ka või peab kaart olema, nu ma siin esimest korda ja ei teagi mis teha..oli eestimees ka ja rääkisime aga ta oli väsinud ja läkskohe ära magama.vot ma ka siis magama ja siis edasi
juhiabi
18:20 24.09.2012
Kuidagi kaua võtab sul aega isbaaniasse jõudmine. Katsu rohkem töö tegemisele rõhku panna, muidu varsti seda hea palgaga ametit ei ole sul.
Aga edu ja katsu ikka jõuludeks mandariinidega kohal olla!
Bõvalõi
18:40 24.09.2012
Pliksplaks on meil üks maru vend siin.Peaks lausa tema vännklaabi tegema.
sadulamees
23:41 24.09.2012
Tõepoolest muutus see teema naljakaks nüüd kui pliksplaks kirjutama hakkas
pliksplaks
19:12 05.02.2013
niih et olengi tagasi Ispaaniamaalt, vahepeal igasugust jama oli aga sain vahepeal mandariinid ümberanda ja nuud siis õlle lahti ja juuheei. puhkan mõned päevad ja siis hollandi kus antakse rauakoorem ja sellega poola siis vist liha ja kodu tagasi. väsinud kah.
Wii ütle
06:57 23.04.2021
Olen clorrena OÜ all tööl mulle vormistati töö leping nii et ma ei ole töölepinkut näinudki ja allkirja andnud tuli maksu ja tolliametist kiri et olen tööle vormistatud ja clorrena OÜ puhul on ka see et kui vaba päeva vaja siis lõigatakse nagu segane su peale ning ähvardatakse ma ei tea millega ja tööleping tehakse ka mingi lahter oü nime alt
looder23
08:38 23.04.2021
Töötamise registreerimine ei nõua allkirjastatud töölepingut. Kiri meilile tuleb ikka kui oled seal registreeritud.

Natuke jääb segaseks see lahter OÜ. Kelle arvelt töötasu laekub?

Lõugamine pole igas asendis ok.
ConnorFlint
09:19 23.04.2021
Wii ütle (registreerimata) - esmalt peaksid eesti keele kirjaoskuse kohapealt kooliraha tagasi küsima. Too kursus ei andnud ootuspärast tulemust.
Saan aru, et foorumilaadses keskkonnas on mõningased kirjavead nö lubatud, a no siin on ikka korralik läbu.
Kas säherdune ongi nüüd me koolihariduse tase? Harituse ja korrektsuse tase? Viisakuse tase?
Et ah, see ju mingi netileht, mingi foorum. Ega see keele lõpueksam ole, et kõik peab korrektne olema.
Eksju?